reklama

Co si myslí o módě TOP ženy Česka

Pohybují se na vysokých pozicích ve světě byznysu, podnikání a veřejné sféry. Oblečení je tedy důležitou součástí jejich osobnosti. Jaký je styl žen nominovaných do ankety TOP ženy Česka, která míří do svého finále?

Pozor na soudy podle vzhledu. Co si o módě myslí TOP ženy Česka

Otázky na téma módy a oblékaní jsme několika nominovaným dámám položili během podzimního focení, které si mimochodem moc užily.

Modely, jež vybrané ženy na toto focení oblékly, přitom dodal oficiální fashion partner projektu TOP Ženy Česka 2017 - The Design Gallery Centra Chodov (www.spotmagazine.cz).

O svém citu pro módu a styl nás nominované dámy překvapí na slavnostním vyhlášení ankety, které proběhne již 22.ledna v pražském fóru Karlín.

Ocenění těch nejlepších

 Žebříček TOP ženy Česka oceňuje vlivné dámy tuzemského byznysu i veřejné sféry už potřinácté. Anketa ukazuje ženy jako schopné manažerky, matky a manželky. Zároveň se zabývá rovnými pracovními příležitostmi a působením žen na řídicích postech.

Anketu vyhlašuje mediální dům Economia a Hospodářské noviny. V odborných porotách pracují uznávaní odborníci ze světa byznysu a veřejné sféry. Jsou mezi nimi například řídící partnerka společnosti EY v Česku a pro střední a jihovýchodní Evropu Magdalena Souček, zakladatel a předseda představenstva ABRA Software Jaroslav Řasa, ředitel Národního divadla Jan Burian či rektor Masarykovy univerzity v Brně Mikuláš Bek.

Více informací najdete na www.topzenyceska.cz

 

Na některé věci z vazby už nechci myslet. Milost od prezidenta byla šok, říká Kordys | Video: Michael Rozsypal

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama