reklama

To nejlepší z našeho pekařství Globus

Komerční článek - Toto je reklamní sdělení. Žena.cz neovlivňuje jeho obsah a není jeho autorem.

 

Pekařský výrobek roku
Křupavé lahůdky z vlastní pekárny Globus jsou vždy voňavé a čerstvé. O tajemství jejich přípravy vypráví Pavel Meduna, vedoucí provozu a prodeje pekáren Globus.


Žádné náhražky
V čem spočívá výjimečně dobrá chuť vašeho pečiva, používáte během přípravy nějaké speciální ingredience? Podstatný je samozřejmě dobrý základ a na ten měly nejlepší recept naše babičky. Nejdůležitější pravidlo zní: Žádné náhražky! Dáváme si ale záležet i na výběru dobré mouky a používáme pouze tradiční žitný kvas, který si sami vyrábíme.


Tradiční receptura
Takže v Globusu nenajdete žádný chléb chutnající jako polystyren. Dobrý chléb ale musí také správně kynout... To je pravda a právě proto ke kynutí používáme chlebové ošatky, ve kterých těsto kyne za odpovídající teploty a vlhkosti. A jak to, že je vždy vše tak čerstvé a voňavé? Každý hypermarket Globus má svou vlastní pekárnu, která peče pouze z čerstvého těsta a podle vlastních tradičních receptur. V žádném případě nerozmrazujeme a nedopékáme polotovary chlebů a pečiva z velkovýroby.

 
Vždy čerstvé
Pečeme od velmi časných ranních hodin až do večera, a v průběhu celého dne tak přichází na pulty křehké, voňavé a úplně čerstvé pečivo. Upřímně - kdy jste naposledy ochutnali ještě teplý chléb? Z pece to má tedy pečivo do regálu jenom pár metrů... A také jenom díky tomu můžeme pružně reagovat na poptávku, takže zákazníkům nabízíme vždy ten druh pečiva, který jim chutná. Přijďte ochutnat i vy!


Nejlepší výrobek
Abychom v hypermarketech Globus mohli neustále
zlepšovat kvalitu našich výrobků, potřebujeme
vědět, které produkty jste si nejvíce oblíbili. Proto
jsme pro vás letos připravili akci „pekařský výrobek roku".
Hlasujte o nejlepší výrobek a vyhrajte chléb na celý rok zdarma.


Co můžete vyhrát?
1. místo - chléb na každý den po celý rok zdarma
2. místo - chléb na každý týden po celý rok zdarma
3. místo - 20 poukázek na chléb zdarma

Dara Rolins: Nehoda mě semlela. Z bulváru mi bývalo do breku, teď mě potřebuje | Video: Martin Veselovský
reklama
reklama
reklama