reklama

To jsou ony - naše čtenářky modelkami!

Od soboty známe jména a tváře všech našich čtenářek, které se představí na velké módní show v holešovickém klubu SaSaZu v roli modelek. Seznamte se!

Od soboty známe jména a tváře všech našich čtenářek, které se představí na velké módní show v holešovickém klubu SaSaZu v roli modelek. Seznamte se!

Na přehlídku s názvem "Každá žena může být modelkou" zveme i vás. Vstup je pro všechny zdarma. V sobotu 9.10. od 19 hodin v SaSaZu.

Od července probíhalo na našem serveru Žena.cz hlasování o účast na této módní přehlídce. Čtenářky, zaregistrované v sekci Všechny jsme modelky, sbíraly vaše hlasy a ty nejúspěšnější se objeví na přehlídkovém mole po boku známých osobností, aby předvedly model v některé ze tří kategorií - Prádlo, Street móda a Večerní šaty.

Kromě nich získaly šanci na splněný modelkovský sen i čtenářky, které vybrala odborná porota - šéfredaktorka Žena.cz Líba Drdáková, designér Ivan Šablatúra a přední český kadeřník a supervisor celé přehlídky Michal Zapoměl.

V naší fotogalerii vidíte, do jaké kategorie se naše modelky přihlásily. To ale neznamená, že ve finále si je naši stylisté a návrháři nevyberou do kategorie jiné. Jisté ale je, že na přehlídkovém mole si svůj catwalk užijí všechny.

Zajímavosti

Na přehlídce se vám představí celkem 25 čtenářek Žena.cz. Že každá žena může být modelkou dokazuje i jejich věkové rozpětí. Nejmladší je patnáct a nejstarší šedesát let. Odvaha, s jakou se nechala naše "nejstarší" modelka přeřadit z kategorie Večerní šaty do sekce Spodní prádlo naši porotu příjemně překvapila.

Celkem se přihlásilo 3 231 žen, největší zájem byl o street módu, tu si chtělo vyzkoušet 1516 žen, večerní šaty chtělo předvést 1459 čtenářek a odvahu ukázat se publiku ve spodním prádle našlo 256 dívek. Nejvíce hlasů od našich čtenářů získala dívka s číslem 19 Petra Vítečková z Brna. Celkem jste jí poslali 14 920 hlasů.

Co vás čeká 9. října v SaSaZU

Večer, který bude uvádět oblíbený herec z Vinohradského divadla Daniel Bambas, představí kromě značkového prádla a street módy i kreace předních českých návrhářů - Josefiny Bakošové, Lukáše Lindnera, Martina Havla, Lucase Macha, Tatiany Vladimir a Petry Balvínové. Na přehlídkovém mole půjdou naše čtenářky spolu se známými osobnostmi a pro dámy v publiku máme přichystaný i sexy bonbónek.

Kromě módy se můžete těšit i na hudební program, bohatou tombolu a samozřejmě skvělou afterparty. Tančit se bude až do rána.

Vzhledem k vulgárním, obscénním a zcela nevhodným příspěvkům byla diskuze uzavřena. Všem slušným čtenářům se omlouváme.

Melanie slaví 50 let. Tady jsou její největší maléry v úřadu první dámy USA | Video: Reuters, Associated Press
reklama
reklama
reklama