reklama

Tipy na výlet: 9. princeznovský bál na zámku Slavkov

Pozor! Zámek Slavkov pořádá 9. princeznovský bál a bude na co koukat.

Foto: Isifa/Thinkstock

Máte rádi svět pohádek a chcete, aby si vaše děti užily ten nejlepší výlet na světě? Zkuste je dovést na 9. princeznovský bál na zámek Slavkov u Brna.

Nakladatelství Egmont pořádá již 9. ročník velmi populárního a oblíbeného princeznovského bálu. Bohatý program, krásné šaty a vstup zdarma. Vydejte se na výlet s celou rodinou.

Staň se princeznou

Princové, princezny a rodiny s dětmi pozor! 18. srpna se koná na zámku Slavkov u Brna 9. ročník princeznovského bálu. Akci pořádá nakladatelství Egmont. Jde o velmi oblíbenou akci, na které nesmíte se svými malými princeznami chybět.

Bohatý program

Na všechny hosty čeká bohatý program v podobě velkého rytířského turnaje na koních. Velkou zámeckou diskotéku si nenechte ujít, protože přijde sedmihlavý drak. O zábavu se postarají obří kuželky a vaše děti si pohrají v zakletém hradě. Malý návštěvníci si také mohou zasoutěžit v mnoha vtipných disciplínách a třeba se jim podaří získat malý dárek.

Bál 2012

Vrcholem letošní akce je návštěva překrásné Disney princezny Popelky. Nakladatelství Egmont touto akcí vyhlašuje sbírku školních pomůcek pro děti z Klokánku. Každý, kdo dorazí na akci, může donést nějakou školní pomůcku. Tady se meze nijak nekladou. Přibalte si proto na výlet nějaké pravítko, sešit, obal na žákovskou knížku nebo nějaké pastelky. Všechny věci obdrží Klokánek pro své děti do nového školního roku.

Celá akce se koná po celý den od 10:00 do 16:00 hodin a všechny princezničky, princové a rytíři mají vstupné zcela zdarma. Více informací najdete na webových stránkách společnosti Egmont.

Prokop: Lidí, kteří nechtějí žádná opatření, je málo. Roušky jich odmítá pár procent | Video: Martin Veselovský
reklama
reklama
reklama