reklama

Tereza Maxová: Nejradši nosím bílé tričko a džíny

Modelka Tereza Maxová je jednou z žen nominovaných v letošním ročníku prestižní ankety TOP ženy Česka. Podívejte se, jak vypadalo její focení pro tento projekt. Prozradila nám, co má v módě nejradši nebo jak se oblékala, když jí bylo "náct".

Tereza se spolu s desítkami ostatních nominovaných žen zúčastnila focení pro speciální magazín Hospodářských novin Top ženy, jehož součástí budou rozhovory a články o desítkách inspirativních žen z Česka i ze světa.

Focení probíhalo v průběhu podzimu loňského roku za spolupráce partnerů projektu - The Designer Gallery Centrum Chodov a kosmetické značky Estée Lauder. 

Designové oblečení

Nominované dámy oblékly na focení modely značek The Designer Gallery Centrum Chodov. Jde o zónu nově otevřené části OC Chodov, která prezentuje v jedinečném designovém prostředí talentované návrháře či prémiové módní značky. Inspirovat se můžete na www. spotmagazine.cz.

Líčení v osobitém stylu

O líčení se postarala kosmetická značka Estée Lauder, která je oficiálním make-up artistou magazínu TOP Ženy Česka 2017. Vizážistky přitom pracovali společně se stylistkou a cílem bylo, aby se ženy cítily přirozeně a líčení současně podtrhlo jejich osobnost a dodalo fotkám šmrnc.       

"Pro dosažení svěžího vzhledu pleti jsme u všech dam použili nejprve sérum Advanced Night Repair a krém, teprve potom make-up. V tomto případě buď klasický Double Wear nebo lehčí variantu Double Wear Nude Waterfresh", říká Ester Tesaříková, vizážistka značky Estée Lauder a dodává: "Každé focení bylo vždy díky profesionalitě žen velmi rychlé, zábavné a mělo příjemnou uvolněnou atmosféru. Musím říci, že na tento projekt budu dlouho vzpomínat. Bylo to pro mne velice inspirující, ženské a profesionální. Učíme se každou chvíli, kdy máme možnost být v přítomnosti někoho, kdo je skutečná osobnost. A právě takto zpětně projet TOP ženy vidím."

Finále se blíží

Slavnostní vyhlášení dvanáctého ročníku prestižní ankety TOP Ženy Česka se uskuteční již v pondělí 22.ledna 2018 v pražském Fóru Karlín. Jde o projekt, který představuje nejúspěšnější ženy v byznysu, podnikání a veřejné sféře. Více na www.topzenyceska.cz. 

Oba mrtvé strojvedoucí jsem znal. Je tragédie, že se nevrátí k rodinám, říká Zazvonil | Video: Michael Rozsypal
reklama
reklama
reklama