reklama
 

Šperky se silným příběhem a tradicí

ALO diamonds je spojením kvality a nadčasového designu.

Komerční sdělení - Toto je komerční sdělení. Žena.cz neovlivňuje jeho obsah a není jeho autorem.
Foto: ALO diamonds

Jedny z nejkrásnějších, moderních i extravagantních šperků s diamanty či vzácnými přírodními drahokamy na česko-slovenském trhu pocházejí z ateliéru renomovaného klenotnictví ALO diamonds. Dechberoucí skvosty vznikají pod rukama mistrů zlatníků, kteří představují špičku česko-slovenské šperkařské tradice. ALO diamonds uspokojí svou rozmanitostí nabídky i ty nejnáročnější zákazníky. Vysoká elegance a vkus značky je dokonale přenesen do úchvatných náhrdelníků, honosných náušnic či oslňujících prstenů. Tyto kvalitní klenoty jsou nejenom luxusní ozdobou, ale i rodinným pokladem předávaným z generace na generaci.

Vzácné drahokamy vybírá a nakupuje na věhlasných světových burzách Alojz Ryšavý, klenotník a majitel tohoto největšího česko-slovenského klenotnictví. Příběh ALO diamonds je také jeho příběhem. Své vlastní šperky nabízel velkoobchodům již v 19 letech. Specializace na ty diamantové se ukázala jako úspěšná volba. Ve vhodnou chvíli dokázal přijít s tím, co trh dosud postrádal. I dnes, po více jak dvaceti letech, se s láskou i citem věnuje jak navrhování, tak i schvalování všech nových šperků, obchodu a směřování společnosti.

Koncem roku 2016 se ALO diamonds stalo prvním česko-slovenským klenotnictvím, které do svého šperku vsadilo velmi vzácný růžový diamant. Pro novou kolekci podzim/zima 2017 "The Edge of Frost" se stal inspirací výjimečný, ledově modrý diamant.

ALO diamonds si zakládá na dokonalém servisu, který poskytuje svým zákazníkům. Ke všem klenotům s diamanty či vzácnými barevnými drahokamy proto každý kupující získává vždy certifikát pravosti ověřený soudním znalcem, který zároveň slouží i jako doklad při servisu či úpravě šperku. K diamantům o váze od jednoho karátu výše je vydáván i mezinárodně uznávaný certifikát (GIA, HRD, EGL USA nebo IGI).

reklama

Komerční tip

reklama