reklama

Soutěž o balíček biopotravin: Vyhrajte hruškové chutney i bio limonádu

Otestujte své znalosti v soutěži a vyhrajte jeden ze tří balíčků s biopotravinami. Čeká vás bio hruškové chutney i bio limonáda.

Foto: iStock

Ekologické farmy i obchody lokálních prodejců jsou stále otevřené, seženete v nich vše od masa přes čerstvé mléčné výrobky až po vybrané bio delikatesy. Nákupem navíc podpoříte lokální ekonomiku a ještě navíc si můžete udělat výlet na čerstvém vzduchu.

Pokud nevíte, kam se v okolí vydat, podívejte se na mapy producentů biopotravin www.kamprobio.czkde.lovime.bio či na myjsmebio.cz. Můžete si v nich vyhledat nejbližšího prodejce, zjistit jakou má otevírací dobu.

Některé farmy nabízí také závoz svých produktů až k vašim dveřím, takže si na pár kliků můžete objednat bio hovězí z Bílých Karpat nebo třeba zeleninu z Polabí, ať už bydlíte kdekoliv. 

Alternativou je pak využití velkých on-line supermarketů s rozvážkovou službou. Ty často nabízí samostatnou sekci "Bio", kde naleznete produkty, jak od desítek drobných producentů, tak i od velkých zavedených firem.

Otestujte své znalosti v naší další soutěži a vyhrajte jeden ze tří balíčků s biopotravinami! Těšit se můžete na vynikající bio hruškové chutney i super bio limonádu. Soutěž probíhá od 13.10. do 20.10. 2020. 

reklama
reklama
reklama