reklama
 

Sladký design a diamantové šperky

To vše na vás čeká v buticích značky ALOve, kde si můžete osobně vybrat šperk, který vás na první pohled chytne za srdce. Jak to vlastně na takovém butiku s luxusními šperky vypadá?

Komerční článek - Toto je reklamní sdělení. Žena.cz neovlivňuje jeho obsah a není jeho autorem.
Foto: ALOve

Oáza radosti podtržená nepřehlédnutelným třpytem
Už když kolem butiků ALOve procházíte, cítíte z nich příjemnou atmosféru. Jednoduchý design, svěží odstíny barev, jako je zelená, růžová, žlutá, mentolová, vám dávají pocit, jako byste se ocitli v nějakém candy shopu. Místo sladkých bonbonků a makronek se ve výlohách třpytí jedinečné minimalistické šperky. Živá květinová stěna tomu navíc dodává exotický nádech.

Vyškolené profesionálky

Je těžké té luxusní atmosféře odolat. Když vstoupíte dovnitř, hned k vám přistoupí milé dámy v rozkošných sukních, které jsou vám po celou dobu vašeho nákupu po ruce. Stačí, když jim pár slovy sdělíte, co nebo pro koho šperk hledáte, pomohou vám vybrat to nejlepší. Zvolený šperk vám na závěr s láskou zabalí do luxusního dárkového balení a vysvětlí, jak o daný šperk pečovat.

Prstýnek, náramek, náhrdelník nebo náušnice?

V nabídce najdete šperky pro ženy, děti a něco málo i pro muže. Sortiment ALOve je opravdu široký.  Nejen, že v buticích najdete různé druhy náramků, náhrdelníků, prstýnků a náušnic, ale také spoustu speciálních limitovaných kolekcí. Každá z nich v sobě skrývá šperky s originálním designem a výjimečným významem. Každý měsíc jsou zde také speciální tematické vitrínky s MUST HAVE kolekcemi, které nelze přehlédnout.

Síť butiků, která se neustále rozšiřuje

Pokud hledáte perfektní a ojedinělý šperk, v buticích ALOve si jistě vyberete. V polovině října je navíc naplánováno otevření nového butiku v OC Leňany. V České republice můžete navštívit i další butiky. V Praze - OC Nový Smíchov, Centrum Chodov, Myslbek, Centrum Černý Most, ale také v Hradci Králové - Aupark a v Brně - OC Olympia. Na Slovensku si ALOve šperky můžete zakoupit v buticích v Bratislavě - Aupark a Eurovea.

reklama
reklama
reklama