reklama

Sexy zpěvačka Sklovská umí zpívat v osmi jazycích a třikrát odmítla žádost o ruku

Operní, muzikálová a popová zpěvačka Sisa Sklovská, která už od roku 1996 žije v Praze, začínala v Opeře Slovenského národního divadla v Bratislavě, v průběhu let ale vystupovala v Belgii, Dánsku i v USA. Moderovala také například talentovou soutěž X Factor a dnes slaví pětapadesátiny.

Sisa Sklovská Prohlédnout grafiku
Sisa Sklovská | Foto: Profimedia.cz

Sisa Sklovská se narodila jako Silvia Sklovská v roce 1965 v Žilině, kde také vyrostla. Absolvovala Vysokou školu múzických umění v Bratislavě a s kariérou začala jako operní zpěvačka s angažmá v Opeře Slovenského národního divadla v Bratislavě.

V roce 1996 se Sisa Sklovská přestěhovala do Prahy a zastávala hlavní role Agnes v muzikálu Daniela Landy Krysař, královny Gertrudy v muzikálu Janka Ledeckého Hamlet nebo roli paní Johnstonové v muzikálu Pokrevní bratři. 

Sisa Sklovská údajně dokáže zpívat v osmi jazycích a vystupovala v řadě zahraničních států, jako je Belgie, Dánsko či USA. Slovenská zpěvačka si zahrála také ve filmu a v seriálech, například ve Spomienkách na lúčenie (1993) či v seriálu O ztracené lásce (2002).

Před lety v Show Jana Krause přiznala, že byla čtyřikrát požádána o ruku, ale jenom jednou kývla. Již devět let je manželkou slovenského podnikatele Juraje Lelkese. Jejich svatba na zámku ve vesnici Vrakún byla velkolepou slovenskou společenskou událostí a zúčastnil se jí i tehdejší slovenský prezident Ivan Gašparovič. 

Podívejte se na další zajímavosti z jejího života. 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama