reklama

Princ Harry a Meghan budou tvořit pořady pro rodiče. Chceme jim dávat naději, říkají

Pár, který se i se synem před půl rokem odstěhoval do Kalifornie, nyní má nový pracovní plán: bude vytvářet televizní obsah pro rodiče prostřednictvím služby Netflix. "Tvorba inspirujících rodinných pořadů je důležitá i pro nás coby nové rodiče," tvrdí ve svém prohlášení britský princ Harry a jeho manželka Meghan.

Princ Harry a vévodkyně Meghan
Princ Harry a vévodkyně Meghan | Foto: Reuters

Britský princ Harry a jeho americká manželka Meghan podle informací agentury Reuters podepsali několikaletou smlouvu se streamovací službou Netflix. Pro ni bude pár, který se před půl rokem přestěhoval i se synem do Kalifornie, tvořit různé typy pořadů - dokumentární filmy a seriály, celovečerní filmy či pořady pro děti.

"Soustředíme se na vytváření obsahu, který informuje, ale i dává naději," uvedli Harry a Meghan ve svém prohlášení. "Tvorba inspirujících rodinných pořadů je důležitá i pro nás coby nové rodiče."

"Jsme neuvěřitelně hrdí, že si vybrali Netflix jako svůj kreativní domov, a jsme nadšení, že s nimi budeme vyprávět příběhy, které mohou pomoci budovat povědomí a zvyšovat pochopení pro publikum," sdělil v prohlášení Ted Sarandos, obsahový ředitel Netflixu.

Podle deníku The New York Times není jasné, jaký honorář bude pár za činnost pro Netflix pobírat. Podotýká však, že s tvorbou nových pořadů nemají ani jeden předchozí zkušenosti.

Bývalá herečka Meghan a Harry, který je druhým synem následníka britského trůnu prince Charlese, v lednu oznámili, že se zříkají svých oficiálních povinností a že budou usilovat o finanční nezávislost. Krok spustil nejvážnější krizi v britské královské rodině od smrti Harryho matky, princezny Diany, při autonehodě v roce 1997.

Mohlo by vás zajímat: Nejdůležitější okamžiky společného života Meghan a Harryho

Sledujte nejdůležitější okamžiky společného života Meghan a Harryho | Video: Associated Press, Reuters, ITV
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama