reklama

Pikantní detaily o vztahu Harryho a Meghan? Odhaluje je dnes vydaná kniha

V úterý 11. srpna vyšla dlouho očekávaná nová kniha o vévodkyni Meghan a princi Harrym s názvem Finding Freedom, v oficiálním českém překladu jako Cesta za svobodou. "Kniha je založena na vlastních dojmech autorů a na jejich vlastním nezávislém zpravodajství," uvedl již dříve mluvčí páru. Co pikantního nové dílo prozrazuje?

Princ Harry a vévodkyně Meghan Prohlédnout grafiku
Princ Harry a vévodkyně Meghan | Foto: Reuters

"Platí pravidlo, že žádný člen britské královské rodiny nesmí oficiálně autorizovat svou biografii," uvádějí v prologu své knihy autoři Omid Scobie a Carolyn Durandová. 

Vévoda a vévodkyně ze Sussexu se sice na vzniku této knihy osobně nepodíleli, oba novináři jsou ovšem velice dobře informovaní, neboť Harryho a Meghan doprovázeli na stovkách společenských akcí, pracovních cestách i turné. Rovněž vycházeli z rozhovorů s přáteli, důvěryhodnými zaměstnanci, vyššími dvořany a jedinci z užšího okruhu Sussexů.

Jak autoři dodávají, v knize se snažili "vytvořit intimní a přesné vyobrazení opravdu moderního královského páru, který vždy zůstal věrný vlastnímu přesvědčení, ať už si svým rozhodnutím vysloužil chválu, nebo kritiku".

Podívejte se do naší grafiky v úvodu, jaké pikantní detaily se lze v knížce dočíst. 

reklama
reklama