reklama

Pětiletá se líčí do školky: Její máma musela zešílet!

Pětiletá blogerka se před cestou do školy 20 minut líčí. Sedmiletá školačka škemrá o plastiku prsou. A podporují je v tom vlastní maminky...

Foto: YouTube

Pětiletá blogerka, která se před cestou do školy 20 minut líčí, sedmiletá školačka, jež škemrá o plastiku prsou, aby je měla jako máma...

Že jsou někdy bláznivé malé holčičky, to by se ještě dalo pochopit. Ale že je v tom podporují i vlastní maminky? To už je opravdu na pováženou!

Líčí se do školky 20 minut

Danna Gomez patří v Kolumbii ke známým blogerkám. Dívky se podle jejích rad s nadšením malují a upravují. Poněkud nezvyklé ovšem je, že Danna ještě chodí do školky...

Doporučujeme: Nejhorší rodiče na světě: Skutečné případy

Než tam vyrazí, každý den se 20 minut líčí. Používá zkušeně řasenku, tužku na oči i rtěnku. A samozřejmě make-up, tak aby zakryl široké dětské tváře a obličej vypadal opticky hubenější.

A máma s tátou? Ti s tím nemají sebemenší problém, ba naopak. Jejich šikovnou holčičku sledují na YouTube tisíce fanoušků a příjmy z reklam rozhodně nejsou v rodinném rozpočtu k zahození!

Podívejte se, jak malá Danna radí na YouTube s make-upem k Valentinu:


Plastika prsou k 7. narozeninám

Jako by nestačilo, že Britka Sarah Burgeová (53) "zapracovala" sama na sobě, aby se co nejvíc přiblížila podobě vysněné barbíny a za plastické operace a kosmetické úpravy vynaložila v přepočtu více než 17 milionů korun!

Své dceři Poppy dala jako dárek k 7. narozeninám voucher na operativní zvětšení prsou v hodnotě 200 tisíc korun! Nešetří ani na Poppyině starší sestře Hannah - ta od ní dostala botoxové injekce na odstranění vrásek už v pubertě...

Nevidí na tom nic špatného. "Poppy o to pořád škemrala, tak jsem jí dala voucher s tím, že ho může využít, až jí bude 16 let, kdy je to legální. Pokud jí do té doby narostou přírodní velká prsa, může peníze využít na něco jiného," krčí rameny povedená matka.

Samozřejmě že holčičku přihlásila do americké soutěže Toddlers & Tiaras. A také ji přihlásila na pole dance (tanec u tyče), aby tam měla co předvést... Vyzývavé oblečení a pózy učí dceru také ona sama. Dítě na soutěž trénuje denně čtyři hodiny.

Co vy na to? Považujete maminky, které nechají své dcery se realizovat tímto způsobem a ještě je v tom podporují, za rozumné? O tom můžete diskutovat pod článkem.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:

Čtrnáctiletá Jazz: Nejmladší transgender na světě

Jste stará duše? Poznáte, že nežijete na Zemi poprvé?

10 slabin vašeho domu, které zloději ocení

Kontra: Neumíme sdílet veřejný prostor. Řidiči často netuší, jak nebezpečná je to hra | Video: Michael Rozsypal, Daniela Drtinová

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama