reklama

Jak nominovat sebe či kamarádku do Cen Sophia

Máte ve svém okolí ženu, která díky dětem odstartovala věc, která ovlivnila či i nadále ovlivňuje její okolí? Nezáleží na tom, zda jde o podnikání či o dobročinný projekt, zda je několik let byznysově úspěšný nebo se jedná o teprve začínající start-up. Pak hledáme právě ji!

Foto: Žena.cz

Pošlete nám její příběh. Popište krátce, jak její činnost ovlivňuje dění v jejím okolí. Napište nám také pár vět o nominované a dejte nám na ni kontakt.

Spojíme se s ní a v případě, že její aktivita bude splňovat shora uvedené parametry, zařádíme ji mezi nominované a její příběh se může objevit na stránkách žena.cz. Nezapomeňte ji o nominaci informovat, protože budeme pracovat s jejími osobními údaji.

Nominaci pošlete nejpozději 31. 8. 2018 k nám do redakce na adresu: [email protected]. Porota a čtenářky webu Žena.cz poté vyberou tři ženy - autorky nejzajímavějších projektů, které budou oceněny.

Odesláním nominace souhlasíte s Obecným Závazkem Uživatele podle Všeobecných smluvních podmínek mediálního domu Economia, a.s.

Obecný Závazek Uživatele. Pokud Uživatel (Nominátor) předal či předá Poskytovateli (Economia, a.s.) osobní údaje jiných fyzických osob (Nominovaní), je Uživatel povinen tyto fyzické osoby informovat o zpracování osobních údajů a zajistit tak zákonnost zpracování osobních údajů. V opačném případě Uživatel odpovídá Poskytovateli za způsobenou škodu.

Kontra: Neumíme sdílet veřejný prostor. Řidiči často netuší, jak nebezpečná je to hra | Video: Michael Rozsypal, Daniela Drtinová

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama