reklama

Herečka Nikol Štíbrová stihla ještě před Vánoci oznámit dvě šťastné novinky

Herečka Nikol Štíbrová si konec letošního roku užívá - čeká druhé dítě, zasnoubila se a na sociálních sítích otevřeně mluví o své lásce.

Foto: Instagram Nikol Štíbrové a Petra Leitgeba

"Jo! Ještě něco sme si letos upekli… ale to bych nechala ještě chvíli odležet," napsala v pátek na svém Instagramu Nikol Štíbrová. Na fotografii zdobí stromek s přítelem Petrem Leitgebem a tříletým synem Mathiasem a ukazuje těhotenské bříško. 

Páteční radostné oznámení doplnil včera na svém instagramovém účtu také její přítel Petr, který zveřejnil fotografii, na které se Nikol chlubí zásnubním prstenem. "Zase o kus šťastnější," okomentoval fotografii.

Pár je spolu přibližně rok a Nikol Štíbrová na svém Instagramu napsala, že je těžké určit, kdy se vlastně dali dohromady. Vše nejspíš začalo minulý rok, když jí přišel dlouholetý kamarád opravit sprchu. "A asi zjistil, že toho v mým životě bude na spravování trochu víc, tak už u nás radši zůstal. Nejvíc parťák seš. Nejvíc. Díky za tenhle klid, díky za tuhle lásku," napsala Štíbrová, která se proslavila také pořadem 3v1. Ten natáčí s Veronikou Arichtevou a Martinou Pártlovou v podobě krátkých videí, v nichž si neberou servítky a komentují různá společenská témata.

Syna Mathiase má herečka s Martinem Kinclem, se kterým udržuje přátelský vztah. 

Skrytý poklad naproti Národnímu divadlu. Interiér Akademie věd je impozantní | Video: TV Architect

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama