reklama

Duggarovi: neuvěřitelných devatenáct dětí!

Duggarovi  výlet do Yosemitského národního parku, jaro 2006 Prohlédnout galerii
Duggarovi výlet do Yosemitského národního parku, jaro 2006 | Foto: duggarfamily.com

Malá Josie přišla na svět o 15 týdnů dříve, a přesto přežila. Už to je rekord. Jenže Josie je zvláštní ještě něčím jiným: má 18 sourozenců a jednu neteř starší, než je ona sama.

Jim Bob a Michelle Duggarovi se brali, když jemu bylo 19 a jí 17 let. Tito manželé z amerického státu Arkansas rozhodně nesázejí na popularitu jako třeba Nadya Suleman - známá jako Octomom, matka osmerčat, která má celkem 14 dětí. Pevně stojí na vlastních nohou, žijí ve vlastním domě, který si sami postavili, nemají ani korunu dluhu a péči o děti skvěle zvládají.

Jména všech dětí Duggarových začínají na J: Joshua, dvojčata Jana a John-David, Jill, Jessa, Jinger, Joseph, Josiah, Joy-Anna, dvojčata Jedidiah a Jeremiah, Jason, James, Justin, Jackson, Johanna, Jennifer, Jordyn-Grace a Josie. Sourozenci jsou opravdu jako schůdky do nebe, každý z nich přišel na svět rok, maximálně dva po tom předchozím. Dá se shrnout, že máma Michelle strávila většinu života buď těhotná, nebo kojící.

Jejímu nejstaršímu synovi Joshuovi je dnes 23 let. Je ženatý a s manželkou Annou mají dceru Mackynzie Renée, která je o dva měsíce starší než její teta Josie. Josie oslavila v prosinci 3. narozeniny. Přestože se narodila tak brzy, že vypadala spíš jako malá opička a prvního půl roku života musela strávit v nemocnici, aby vůbec přežila, dnes už dokáže zamávat na rozloučenou, říká táta, a vypadá roztomile jako každý jiný prcek jejího věku.

zdroj a foto: duggarfamily.com

reklama
reklama
reklama