reklama

BLOG Rychlé Fit recepty: Nepečené kokosové kuličky s čokoládou

Taky děláváte na Vánoce kokosové kuličky? A co rovnou dvoubarevné?

Foto: Blanka Malchárková: Rychlé Fit Recepty
Blanka Malchárková: Rychlé Fit Recepty

Blanka Malchárková: Rychlé Fit Recepty

​Blanka se rozhodla v únoru 2018 pro svou velkou změnu. Bylo to především v oblasti zdravého životního stylu, který doposud neměla. Naštěstí ve svých 25 letech si uvědomila, že je načase s tím něco dělat. Založila si Instagram s myšlenkou, že tam bude dávat fotky svých jídel, díky kterým bude mít přehled nad tím co jí.

"Všichni chceme být zdraví, ale nikdo pro to nechce nic dělat. Tak proč neudělat něco pro sebe, cítit se dobře a být zdravý jen tím, že jíte zdravější jídla?  Je to jen o tom chtít.  Spoustu inspirace najdete na mém Instagramu @rychle_fit_recepty. Mějte krásný den! "

Někdo dělá raffaello, někdo zase kokosky, kokosové kuličky světlé nebo s čokoládou - a já vymyslela dvoubarevné. Nic složitého na tom není, a přitom se po nich jen zaprášilo (a to ještě nejsou Vánoce). Budete na ně potřebovat jen 4 ingredience.

Na výrobu budeme potřebovat:

  • 100 g kokosové mouky
  • 30 g medu nebo jiného tekutého sladidla
  • 150 g měkkého tvarohu
  •  70 g arašídového másla

Vše se společně pomocí rukou spojí a udělá se jedna velká koule. Z ní jsem si vzala vždy kousek těsta, opatrně udělala kuličku, do které jsem natlačila mandli, kuličku ponořila z půlky do předem rozpuštěné čokolády a poté celou kuličku obalila v kokosu. A je hotovo.


Tak co na to říkáte? 

Skladujte nejlépe v lednici, ale bacha na noční sovy.

Dítě roku 68 a brutalistní klenot. Mohutnost InterContinentalu zjemňuje nádvoří | Video: TV Architect
reklama
reklama
reklama