reklama

Prohlášení grémia ODS

Prohlášení politického grémia Občanské demokratické strany k jednání poslanců Vlastimila Tlustého a Jana Moravy
přijaté na mimořádném zasedání v sobotu 6.9. 2008

Občanská demokratická strana se ostře distancuje od praktik, které vyšly najevo v souvislosti s informacemi o jednání poslance Vlastimila Tlustého a Jana Moravy a takovéto praktiky odsuzuje.

Občanská demokratická strana, přestože tuto causu nevyvolala,  se omlouvá  všem občanům  ČR a svým voličům za jednání obou  poslanců.

Zároveň se omlouváme paní poslankyni Olze Zubové a celé její rodině, kterých se neomluvitelné jednání těchto dvou poslanců dotklo.

ODS není stranou, která podobné praktiky používá a připravuje, protože si je vědoma všech důsledků a politických škod, které takové „hry" způsobují. Byla to ODS, kdo v minulosti na podobné útoky vedené prostřednictvím mediálních kampaní doplatil a proto je zcela zásadně odmítá, protože neposlouží nikomu  a ničemu.

ODS vyzývá oba poslance, aby z tohoto svého neomluvitelného chování vyvodili jasné důsledky a vzdali se poslaneckého mandátu.

 

Skrytý poklad naproti Národnímu divadlu. Interiér Akademie věd je impozantní | Video: TV Architect

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama