reklama

Probuďte v sobě vášnivou ženu

Existují neuvěřitelné ženy, které ke všemu přistupují s nesmírnou vášní. Jakmile se s nimi setkáte, nemůžete si pomoci a jste nimi zcela ohromeni. Do všeho, co dělají, vkládají své srdce a duši. Nespokojí se ve svém životě s ničím, co je průměrné a tím je míněna i oblast intimního života. Vkládají do sexu a masturbace nejen své tělo ale i duši a srdce a prožívají každý okamžik naplno.

Komerční článek - Toto je reklamní sdělení. Žena.cz neovlivňuje jeho obsah a není jeho autorem.
Probuďte v sobě vášnivou ženu
Probuďte v sobě vášnivou ženu | Foto: iStockphoto.com, komerční článek

Staňte se i vy touto vášnivou ženou a užívejte si každou minutu, jako by byla ta poslední. Při plném vnímání okamžiků a pocitů, které tyto chvilky přináší, se dostanete zcela do nové dimenze potěšení. Níže naleznete několik typů, které ve vás zapálí neústupný oheň vášně.

  1. Dobrá milenka vždy ví, co chce a nebojí se její pocity sdílet. Je důležité si uvědomit, že sex začíná sdílením myšlenek, pocitů a emocí dlouho předtím, než dojde ke skutečnému pohlavnímu styku.
  2. Objevujte sama sebe! Je velmi důležité mít na paměti, že při sexu naše tělo sdílíme. Pokud chceme, aby jej naše drahá polovička potěšila na sto procent, je nutné jej nejdříve prozkoumat a pochopit. Neobávejte se, dotýkejte se sama sebe! Můžete použít své ruce nebo erotické pomůcky. Například vibrátory jsou v tomto případě skvělou volbou. Dostaňte sama sebe na vrchol a každou chvilku, kterou sama pro sebe máte, si užívejte naplno.
  3. Požijte před sexem či masturbací afrodiziaka. Existuje spousta potravin, nápojů a výrobků, které vás dostanou do správného a vzrušujícího rozpoložení. Zvýší vaše vzrušení a vy jej jistě náležitě využijete pro následnou divokou a nezapomenutelnou jízdu!
  4. Nebojte se přijít s něčím novým. Přineste do ložnice něco nového a vzrušujícího. Co například erotické pomůcky? Dejte do rukou vašemu milému například vibrátor. Co s ním podnikne? Jistě si najde způsob, jak tuto erotickou pomůcku využít správným a zábavným způsobem! Ať už se rozhodnete tyto kroky následovat všechny či jen některé, jedno je jisté, jistě ucítíte obrat k lepšímu a zažijete spoustu vášnivých okamžiků!
Tragický osud vlastníků proslulé smíchovské vily. Otce i syna zavraždili nacisté | Video: TV Architect
reklama
reklama
reklama