reklama

Pro udržitelný životní styl: batohy z recyklovaných PET lahví od české značky BAAGL!

Rostoucí poptávce po inovativních recyklovaných materiálech vychází vstříc řada světoznámých značek. BAAGL se jim svou úžasnou kolekcí řadí po bok.

Komerční článek - Toto je reklamní sdělení. Žena.cz neovlivňuje jeho obsah a není jeho autorem.
Foto: Komerční sdělení

Recyklovat, nakupovat s rozumem, volit kvalitní, pokud možno všestranně použitelné věci - pak jich totiž nepotřebujete moc… To jsou základní kroky k udržitelnému životnímu stylu, trendu nového milénia, který je pro miliony lidí na celém světě dnes už samozřejmostí a bezesporu stojí za to ho následovat!

Česká značka BAAGL si to dobře uvědomuje. Její originální kolekce city batohů vyrobených z recyklovaných PET lahví, které by jinak skončily jako nežádoucí odpad, je výsledkem snahy zaujmout odpovědný přístup k planetě a inspirovat k němu i ostatní.

Podtrhněte svůj styl nadčasovým batohem, při jehož výrobě je pamatováno na ekologii! Vybírat můžete ze čtyř unisexových barev: univerzální černé, moderní khaki, vínové nebo hořčicové se vzorem. Materiál použitý k výrobě batohů je kvalitní, pevný, voděodolný, aby co nejdéle vydržel. Tato všestranná, ultra lehká zavazadla můžete vzít prakticky kamkoli: do školy, do města, na výlet… Velmi příjemně se nosí, a navíc pečují o vaše bezpečí i zdravá záda.

Je až k neuvěření, kolik praktických vychytávek se skrývá za minimalistickým designem těchto stylových batohů! Zde jsou některé z nich:

  • ergonomicky tvarovaná záda
  • lehká konstrukce
  • plně nastavitelné ramenní i hrudní popruhy, díky nimž lze zavazadlo individuálně přizpůsobit každé postavě
  • zádový pruh k fixaci batohu na madla kufru, díky čemuž je batoh ideální i jako příruční zavazadlo do letadla
  • řada reflexních ochranných prvků
  • unikátní vyklápěcí systém - zcela nový typ otevírání, který zajišťuje pohodlný a rychlý přístup k věcem uvnitř
  • chytré členění vnitřku pro přehledné uspořádání (soustava poutek, chlopní, kapes a kapsiček)

Inspirujte své okolí nejen originálním stylem, ale také zodpovědným přístupem k životnímu prostředí! Více na www.baagl.cz

Prokop: Lidí, kteří nechtějí žádná opatření, je málo. Roušky jich odmítá pár procent | Video: Martin Veselovský
reklama
reklama
reklama