reklama

Oslňující výstřih a červené flitry. Adriana Lima ohromila fanoušky v Benátkách

Bývalý andílek Victoria's Secret moc dobře ví, čím na červeném koberci zaujmout. Kombinace výrazně červených šatů s filtry, snědé kůže a tmavých vlasů mu zaručila stoprocentní pozornost publika. 

Oslňující výstřih a červené flitry. Adriana Lima ohromila fanoušky na festivalu v Benátkách | Video: Associated Press

Brazilská modelka a módní ikona Adriana Lima na sebe umí upozornit i ve svých čtyřiceti letech. To potvrdila také na 78. ročníku mezinárodního filmového festivalu v Benátkách, kde oblékla svůdnou červenou róbu Etro zdobenou filtry, s hlubokým výstřihem a vysokým rozparkem. 

Modelka strávila hodiny ve svém apartmá v hotelu Excelsior na ostrově Lido s týmem několika krejčových, vizážistek a kadeřníků, kteří Brazilku dokonale připravili na její vstup na červený koberec. Do úchvatných šatů jí pomáhalo dohromady pět lidí a ona svůj benátský debut absolvovala víc než úspěšně.

Slavnostní zahájení festivalu si nenechaly ujít ani herečky Penélope Cruzová a Helen Mirrenová nebo manželka slavného fotbalisty, modelka Georgina Rodriguezová.

Skrytý poklad naproti Národnímu divadlu. Interiér Akademie věd je impozantní | Video: TV Architect

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama