reklama

Oscarová herečka Anne Hathaway porodila chlapečka

Americká herečka Anne Hathaway se ve třiatřiceti letech stala poprvé matkou. Kráska porodila syna Jonathana, jehož otcem je hereččin manžel Adam Shulman.

Foto: Profimedia.cz

Vypadá to, že Anne žije v pohádce. Princezna Hollywoodu v roce 2012 řekla 'ano' krásnému princi ve svatebních šatech Valentino, pár měsíců poté si po červeném koberci došla pro nejprestižnější zlatou sošku jménem Oscar za vedlejší roli ve filmu Bídníci - a pak už mohl k absolutnímu štětí přijít na řadu jen potomek.

"Anne už v životě vystřídala mnoho rolí. Mezi její poslední a nejmilejší je ale být manželkou. A teď bude i máma," prořekl před necelým rokem za Anne šťastnou zprávu o jejím těhotenství hereččin nadšený bratr. Sama Anne s radostí nezůstala pozadu: "Vždy jsem chtěla dítě. Ale pak přišla kariéra a na čas jsem jí dala přednost. Teď se ale těším na to, až budu mít možnost dát práci na druhou kolej."

A stalo se... Jmenuje se Jonathan, je mu jeden měsíc a pokud zdědil aspoň trošku genů po své mámě, tak bude jedno z nejštastnějších dětí Hollywoodu.

Potřebujeme poznat sami sebe. Při meditaci se vynořují bolesti a zranění, říká Bob | Video: Daniela Drtinová
reklama
reklama
reklama