reklama
 

Objevte tajemství japonské krásy

Mission je značka originální japonské kosmetiky, kterou na náš trh exluzivně uvádí AVON. Tato nová kosmetika kombinuje pokročilou technologii inspirovanou nejnovějšími objevy vědy se silou přírodních ingrediencí. Je to opravdová esence japonské krásy, která harmonicky kombinuje tradiční japonské rituály a účinnou obnovovací péči.

Komerční článek - Toto je reklamní sdělení. Žena.cz neovlivňuje jeho obsah a není jeho autorem.
Foto: komerční článek

Ženy ze země vycházejícího slunce jsou už po staletí známé svojí bezchybnou a nádhernou pletí. Jejich alabastrový tón a jemná zářivá pleť vypadá mladistvě nehledě na jejich skutečný věk. Tajemství jejich krásného vzhledu spočívá v japonském rituálu s jedinečnými kroky, ve kterých se používají výrobky obohacené o ty nejlepší složky. Uchovejte si svoji krásu díky jedinečnému japonskému rituálu. Mission je řada originálních japonských výrobků, které kombinují pokročilé technologie, inspirované nejnovějšími objevy vědy, se silou známých vzácných složek. Řada Mission Y, která je určena pro pleť 30+, jsou to fermentované kvasnice, bohaté na vitamíny, aminokyseliny, minerály a antioxidanty. Mission Eclat je určena pro zralejší pleť 45+ a její vývoj byl insiprován výzkumem RNA molekul, které posilují bílkoviny podporující tvorbu kolagenu. Je to skutečná esence japonské krásy - bohaté složení s nejlepšími složkami, které harmonicky kombinují tradiční japonské rituály a účinnou obnovující péči.

Klíčem k úspěchu je používání správných produktů každý den, krok za krokem, a především ve správném pořadí, aby poskytovaly hloubkovou hydrataci.

  1. Čištění - čistící pěna na pleť
  2. Hloubková hydratace - intenzivně hydratační emulze
  3. Koncentrovaná výživa - vyživující pleťové mléko (Mission Y)/ Vyživující pleťové sérum (Mission Eclat)
  4. Ochranná vrstva - vyživující denní a noční pleťový krém (Mission Y) / Pokročilá omlazující péče - denní a noční pleťový krém a krém na oční okolí a rty (Mission Eclat)

MISSION_Y

MISSION Y vyhovuje potřebám pleti u žen nad 30 let, které zaznamenaly první projevy stárnutí pleti: vrásky, suchou a unavenou pleť a ztrátu jasu.

MISSION ECLAT

MISSION ECLAT kombinuje exkluzivní složení s bohatými aktivními složkami. Nabízí prémiovou péči pro ženy nad 45 let, které trápí jemné linky a vrásky, ztráta mladistvého jasu, pružnosti a pevnosti pleti.

Více informací najdete na avon.cz/missionrituals

Pětileté děvče kopíruje celebrity. Zvládne Angelinu Jolie i Serenu Williams | Video: Instagram/Stefani Chaglar

Mohlo by vás zajímat

reklama
reklama
reklama