reklama

Neuvěřitelné proměny domů i zahrad. Podívejte se na ty nejlepší PŘED a PO

Připravili jsme pro vás tipy na sledování pořadů o proměnách zahrad i domů, které vás mohou nejen inspirovat, ale díky prvkům reality show i pobavit.

Komerční článek - Toto je reklamní sdělení. Žena.cz neovlivňuje jeho obsah a není jeho autorem.
Foto: Seznam.cz

Proměny víkendových domů od 14. května každý všední den odpoledne na Televizi Seznam

Připravte se na proměny nudných, zastaralých a zchátralých prostor na jedinečné a vzrušující odpočinkové projekty k pronajmutí v pořadu Proměny víkendových domů. Chytré rekonstrukce Scotta McGillivraye vytvoří z prázdninových domů úchvatná místa, která pomáhají majitelům domů, aby si mohli plnit další sny. Každý z majitelů domu potřebuje Scottovu pomoc z jiného důvodu: jeden pár chce svou nemovitost zrekonstruovat a pronajímat, aby mohl zaplatit vzdělání svých dětí. Jiný nechce prodat rodinné dědictví. V jednotlivých epizodách vás čekají různé příběhy, ale všechny mají jedno společné - bez Scottovy pomoci si nikdo jejich zchátralou nemovitost nepronajme.

Scott se v každém díle pustí do práce a bude čelit vždy jiné výzvě. Přemění chatu u jezera na prázdninový pronájem vhodný i pro domácí mazlíčky, který je doplněn vybavením pro čtyřnohé členy rodiny. Vykouzlí ze zanedbané rodinné chaty zenové útočiště nebo promění opuštěné umělecké studio v elegantní prázdninový pronájem a barabiznu ze 70. let v ultramoderní, technicky vyspělý skvost.

Zahradní proměny

Pro ty, pro které není nejvhodnější trávník zrovna beton, tu máme pořad Zahradní proměny. Zkušená zahradní architektka Charlie Dimmocková a oceňovaní zahradní architekti, bratři David a Harry, stojí proti sobě každý všední den odpoledne na Televizi Seznam a soutěží, kdo vytvoří lepší návrh pro zahrady po celé Velké Británii. Z udusaného travnatého placu vykouzlí pak společně skvosty pro oči i mysl v oblíbené zahradní reality show.

Domov pro tebe na podzim na Televizi Seznam

Neuvěřitelné přestavby domů, teras či zahrad na vás čekají na podzim v pořadu Domov pro tebe na Televizi Seznam s designérkou domovů Kortney Wilson a tvůrčím tesařem a inovátorem ze světa rekonstrukcí. S instrukcemi od majitelů domovů a jejich budgetem promění nepohodlné či nefunkční obydlí v domov snů. Budou si muset poradit se spoustou nástrah, jako jsou podivné kutilské pozůstatky po minulých majitelích domů, nebezpečná schodiště či začlenění prostoru na psí salon přímo v domě. Přestavbou projde například rustikální chalupa na venkově, dům v historickém duchu s velkou verandou či klasické rodinné domy, které je potřeba rekonstrukcí "nafouknout" kvůli rozrůstající se rodině. V každé epizodě této americké reality show se kromě dechberoucí proměny můžete těšit na silné lidské příběhy rodin napříč generacemi a vytváření prostoru na míru každému členovi rodiny.

Ty nejkrásnější zahrady v Česku můžete sledovat i v pořadu s Danou Makrlíkovou Mistři zahrad na Stream.cz, ve kterém vám Dana prozradí i mnoho skvělých tipů do každé zahrádky. Na videoportálu najdete i další zahradní inspiraci či odpovědi na nejrůznější dotazy v pořadech Zahrádkářská poradna, Nezkrotná zahrada či Přemkovy rychlé rady pro zahrady. Vychytávky a tipy na vylepšení vašich domovů pak najdete v pořadech Minutový manžel či Tipy za hubičku.

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama