reklama

Největší akce o vzdělávání pro 21. století probíhá do 16. listopadu v Praze

Nenechte si ujít největší akci o vzdělávání pro 21. století. 14. až 16. listopadu 2019 v Průmyslovém paláci na Výstavišti Praha Holešovice.

Nenechte si ujít největší akci o vzdělávání pro 21. století. 14. až 16. listopadu 2019 v Průmyslovém paláci na Výstavišti Praha Holešovice.
Nenechte si ujít největší akci o vzdělávání pro 21. století. 14. až 16. listopadu 2019 v Průmyslovém paláci na Výstavišti Praha Holešovice. | Foto: Aktuálně.cz

Mediální dům Economia a zpravodajský portál Aktuálně.cz pořádají ojedinělou akci zaměřenou na moderní trendy ve výuce a vzdělávání na základních a středních školách.

Cílem akce je inspirovat odborníky i širokou veřejnost nejnovějšími přístupy ke vzdělávání dětí a vytvořit platformu, v rámci které mohou odborníci sdílet aktuální trendy, technologie a zkušenosti s učiteli, žáky i rodiči a společně je zavádět do škol.

Připravili jsme pro vás více jak 200 hodin inspirativního programu, na osmi pódiích. Více jak 400 řečníků v rámci odborného programu, přes 60 vystavovatelů z řad dodavatelů pomůcek a vybavení pro školy. Virtuální realita, stavebnice, Minecraft Edu, divadlo, Montessori třída i s žáky a mnoho dalšího. Hlavním moderátorem bude Daniel Stach.

Vstupné na celou akci je díky spolupráci s našimi partnery pro všechny návštěvníky zdarma. Přijďte za námi 14. až 16.11. 2019 do Průmyslového paláce na Výstaviště Praha Holešovice. Podrobné informace a program naleznete na www.pref.cz.

Jak na skládkách mizí peníze: Stát selhal, říká starosta, který bojuje o stamiliony | Video: Michael Rozsypal
reklama
reklama
reklama