reklama
 

Nechte svá kila zmizet s dietou KetoFit. Bez hladu a složitého vaření

Proteinové diety už dnes nejsou žádnou novinkou. Sahá po nich mnoho žen nejrůznějších profesí včetně celebrit, protože fungují rychle a spolehlivě. Řada z nich ale často dietu vzdává kvůli zdlouhavému nakupování a náročnému vaření. Nebaví je zkoumat složení výrobků, počítat kalorie a složitě vařit jen pro sebe.

Komerční článek - Toto je reklamní sdělení. Žena.cz neovlivňuje jeho obsah a není jeho autorem.
Dieta KetoFit
Dieta KetoFit | Foto: Komerční sdělení

U proteinové diety KetoFit ale tohle není třeba. Jíte při ní podle své chuti pětkrát denně jídla se speciálním nutričním složením. Připravíte si je snadno a rychle během pár minut. A stejně tak snadno a rychle hubnete!

Už za týden první kila dole

Proteinová dieta stojí na tom, že snížíme přísun sacharidů, které jsou zdrojem energie a příčinou obezity, a zvýšíme přísun proteinů - bílkovin. Při omezení sacharidů začne tělo brát energii ze zásob tuku a nastartuje se nový metabolismus zvaný ketóza.

Do ketózy se dostanete během dvou dnů konzumace jídel KetoFit a povolených druhů zeleniny. Na změnu jídelníčku si samozřejmě musíte zvyknout a dietu nepřerušovat, aby se tuk stále odbourával. Dobrou zprávou ale je, že se utlumí hlad a první kila jdou opravdu rychle dolů.

Hlavní výhody proteinové diety:

  • rychlý úbytek tuku
  • nemáte pocit hladu
  • jednoduchá příprava jídel
  • vyvážené složení jídel včetně vitamínů
  • není podmínkou sportovat

Je třeba ale na rovinu říct, že se proteinová dieta nehodí pro každého. Nebude pro vás vhodná, pokud trpíte cukrovkou, onemocněním krve či ledvin. Vyhnout by se jí také měly těhotné nebo kojící ženy. Nejjednodušší je probrat záměr držet proteinovou dietu se svým lékařem. V případě, že budete chtít pokračovat v dietě i po třech týdnech, je vhodné probrat váš záměr s lékařem.

Zvolte si, kolik chcete zhubnout

Podle toho, o kolik toužíte zhubnout, si zvolíte redukční plán. Dobrým pomocníkem při rozhodování může být BMI kalkulačka. První fáze je hubnoucí a trvá podle typu redukčního plánu jeden až tři týdny. Následuje fáze stabilizační, která trvá tři až pět týdnů. Výhodou je, že při hubnutí s dietou KetoFit nemusíte povinně sportovat. Pohyb je samozřejmě vítaný, ale jde to i bez fitka. Hubnutí probíhá ve zdravém tempu a bez jojo efektu.

Zhubnete, a ještě ušetříte

Přemýšlíte, jestli není proteinová dieta příliš drahá? Je-li pro vás zhubnutí momentální prioritou, určitě to za nějakou investici stojí. Možná vás ale překvapí, že dieta KetoFit není finančně náročnější než vaše současné běžné stravování. Pojďme si pro zajímavost porovnat náklady na jeden den v dietě KetoFit a náklady na jeden den běžné stravy.

Když si koupíte balíček KetoFit, který obsahuje proteinové koktejly, polévky, omelety, prostě kompletní stravu pro hubnoucí fázi, dostanete se těsně pod 200 Kč na den. Srovnejme to s dnešní přibližnou cenou za jídlo na den. Za oběd v restauraci dáme víc než polovinu z těch dvou set, a to ještě musí být z poledního meníčka. Snídaně, večeře a svačinky se pak už do těch dvou set opravdu nevejdou. Jak je vidět, při dietě KetoFit zhubnete, a ještě ušetříte. Třeba na nové džíny menší velikosti.

Dieta KetoFit je už roky ověřená

Hubnutí se stravou KetoFit je vyhledáváno hlavně pracovně vytíženými ženami, které nemají čas na sport, a ženami, které přibraly během těhotenství. Hledáte-li cestu, jak rychle zhubnout, navíc bez pocitu hladu a složitého vaření, dieta KetoFit vám to splní. Třeba zákaznice Katka to za sebe vyhodnotila takto: "Zkoušela jsem různé diety, jídla, cvičení, ale bez výsledku nebo s jojo efektem. KetoFit můžu doporučit hlavně proto, že neztrácíte čas vařením, jídlo máte pořád po ruce, opravdu si pochutnáte a ještě zhubnete. Jestli vážně chcete pro svůj vzhled a zdraví něco udělat, neváhejte a jděte do toho. Budete se cítit skvěle!"

Kim Kardashian a holý pupík Emily Ratajkowski. Začíná oscarová afterparty | Video: Reuters
reklama
reklama
reklama