reklama

Módní policie: Při Zlatých glóbech se odhalovaly dekolty i překvapovalo v Praze

Letošní předávání filmových a televizních cen Zlatý glóbus nemělo v historii obdoby. Poprvé byli účastníci tohoto gala večera na různých místech. Na kvalitu outfitů naštěstí pandemie neměla žádný vliv.

Prohlédnout grafiku
Foto: Profimedia.cz

Čím se letošní 78. ročník předávání fimových a televizních cen Zlatý glóbus liší od těch předešlých? Nejen tím, že se kvůli epidemii covid-19 konaly skoro o dva měsíce později než obvykle, ale také tím, že měly dvě scény: jednu v Beverly Hills a druhou v New Yorku.

Komička Amy Poehlerová gala večer moderovala z losangeleského hotelu Beverly Hilton, kde se Zlaté glóby každoročně odehrávají, její kolegyně Tina Feyová zase z New Yorku. Na červeném koberci se objevili jen předávající, zato nominovaní netrpělivě čekali na výsledky před svými obrazovkami - pořad byl celý streamovaný on-line. 

Když se díváme na záběry z dřívějších ceremoniálů Zlatého glóbu, tak se nám jeví jako něco neuvěřitelného: nikdo nemá roušky, zato všichni sedí blízko sebe, a dokonce se objímají.

Poprvé se Zlaté Glóby předávaly v roce 1944 a na červeném koberci své róby v průběhu času ukázaly i takové herecké legendy jako Marilyn Monroeová nebo Audrey Hepburnová.

Jaké šaty byly letos nejpůsobivější? Za mě to byl jednoznačně model seriálové Diany Spencerové z Koruny, herečky Emmy Corrinové, která předvedla dramatické monochromatické šaty od Miu Miu.

reklama
reklama
reklama