reklama
 

Zahrajte si na stylisty hvězd: Do čeho byste je letos oblékli na červený koberec?

Sezonu těch nejzářivějších módních události otevřely před nedávnem Zlaté glóby. Před diváky, celebritami, a hlavně jejich stylisty je spousta příležitostí, kde zazářit či pohořet.

Foto: Profimedia.cz

Představte si, že máte za úkol obléct na předávání cen velmi úspěšnou hereckou hvězdu. Máte před sebou úkol nelehký: nejen najít oděv, který bude vašemu slavnému klientovi či klientce slušet, ale také splní následující sofistikované parametry.

To, že jsou šaty a obleky pro hvězdy na Oscary a další gala akce byznysem pro módní domy i celebrity samotné, jsme zmiňovali už v Módní policii ze Zlatých glóbů 2020. 

Ale kromě toho, že jde o vzájemně prospěšnou reklamu, musí stylista pro svého zákazníka vybrat takové šaty nebo oblek, které: budou trendy, ale nepřebijí osobnost nositele. Ladí s dress codem akce (v předchozích ročnících předávání nejrůznějších cen se promítly společenské kauzy, takže v rámci solidarity měli hosté dorazit v jedné konkrétní barvě). Další kategorií je fotogeničnost, originalita, relevance módního domu (nikdo by si například už netroufl dorazit v šatech Marchesa. Tato značka, kterou vlastní bývalá manželka ze sexuálního obtěžování obžalovaného producenta Harveyho Weinsteina, je absolutní tabu).

Podívejte se do naší galerie na to, jaké trendy letos budou ovlivňovat róby na červeném koberci.

reklama