reklama

Módní inspirace podle Winony Ryderové: Láska k černé, oversize i ležérnímu stylu

Životní jubileum slaví 29. října americká herečka Winona Ryderová, která se objevila v několika veleúspěšných filmech a seriálech jako Střihoruký Edward, Beetlejuice, Vetřelec: Vzkříšení či Stranger Things a Spiknutí proti Americe. Prohlédněte si její nejvydařenější outfity.

Prohlédnout grafiku
Foto: Profimedia/Shutterstock

Padesátiny oslaví 29. října herečka Winona Laura Horowitzová, vystupující pod jménem Ryderová, která se narodila v americkém městě s názvem Winona.

Ryderová si během své pestré kariéry zahrála v mnoha úspěšných filmech. Mezi její nejslavnější role patří Lydia z filmu Beetlejuice (1988), Kim ze Střihorukého Edwarda (1990), May z Věku nevinnosti (1993) a Susanna ze snímku Narušení (1999). V posledních letech jí největší slávu a zájem diváků přineslo účinkování v hororovém seriálu Stranger Things, kde přijala roli Joyce Byersové.

Její velkou láskou se stal herec Johnny Depp, se kterým randila od roku 1990 do roku 1993. Na důkaz lásky si Depp nechal vytetovat "Winona forever", tedy "Navždy Winona". Od roku 2011 je jejím partnerem byznysmen Scott Mackinlay Hahn.

Ryderová se netají tím, že trpí úzkostmi a depresemi. V roce 2001 byla zatčena za krádež v obchodě a během soudu byla obviněna z užívaní prášků na bolest, které nezískala na předpis. Po soudních tahanicích musela zaplatit pokuty za krádež, odpracovat 480 hodin veřejně prospěšných prací a navštěvovat poradnu pro drogově závislé a psychicky nemocné osoby. Herečka později magazínu Interview přiznala, že krádež uskutečnila v době, kdy trpěla vážnou klinickou depresí.

Kromě toho, že se zařadila mezi hvězdy, které skončily u soudu, patří také mezi známé tváře s módním vkusem. Podívejte se do naší galerie. 

reklama
reklama
reklama