reklama
 

Vyberte si osobitý dátek: Nová kolekce STORM!

Potřebujete-li věnovat osobitý dárek, máte jedinečnou příležitost. STORM právě uvádí na trh novou kolekci pro jaro/léto 2015.

Foto: Žena

Pokud jste si ještě letos neudělali radost a nepořídili nové atraktivní hodinky či nějaký z nadčasových módních doplňků nebo potřebujete věnovat osobitý dárek, máte jedinečnou příležitost. STORM právě uvádí na trh novou kolekci pro jaro/léto 2015.

Kolekce se nese v duchu neotřelých spojení, jako jsou moderní barvy v různých odstínech prokombinovány s tenkými pouzdry, industriálním designem, těmi nejluxusnějšími materiály i dokonalým zpracováním.

Pověstná sklíčka a vychytané ciferníky i inspirace přírodními tvary vytváří kolekci, které je ztělesněním nespoutané nápaditosti designerů STORM. Ti i přes použití různorodých detailů vytváří styl, který vždy překvapí a nikdy nevyjde z módy.

Trvalé materiály jako ušlechtilá ocel, smalt, keramika, krystaly Swarovski a kůže. To jsou hodinky i šperky STORM, mezi kterými najdete doplněk pro každou příležitost. Buďte originální, buďte sví.

Kolekci si můžete prohlédnout v kterékoliv z 16 značkových prodejen nebo v oficiálním e-shopu na www.stormwatches.cz.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:

Dokonalý design a osobitost, to jsou hodinky značky STORM!

Doveďte jaro k dokonalosti: Nejlepší vůně sezony

Gisele Bündchen končí: Jak šel čas s nejlépe placenou modelkou světa?

Kim Kardashian a holý pupík Emily Ratajkowski. Začíná oscarová afterparty | Video: Reuters
reklama
reklama
reklama