reklama

Jak šel čas s Victorií Beckham: Čím dál krásnější, čím dál respektovanější

Začínala jako členka Spice Girls, byla nejhůře oblékanou ženou, a léta trvalo, než se jako návrhářka prosadila. Dnes ji však respektuje i obávaná Anna Wintour.

Prohlédnout galerii
Foto: Profimedia.cz

Jen málo lidí si představí jednu z nejlépe oblékaných žen světa a jednu z nejšikovnějších návrhářek. Většina lidí ji bere jen jako neúspěšnou zpěvačku a nafintěnou ženu slavného fotbalisty. Jenže to je velká chyba.

Kdo totiž Victorii trochu více sledujete, moc dobře víte, že dnes je nedílnou součástí módního světa, že se zařadila mezi hrstku lidí, kteří určují módní trendy a diktují, co bude nosit celý svět. Miluje ji nejen David Beckham, ale i nejslavnější módní blog svět The Sartorialist, nebo nejslavnější šéfredaktorka světa Anna Wintour.

Victoria je naším idolem nejen kvůli svému citu pro módu, ale i kvůli tomu, že si šla tvrdě za svým a všechen svůj úspěch si tvrdě vydřela. Vždyť Spice Girls bývaly slavné nejen kvůli hudbě, ale i kvůli svému nevkusnému oblečení. Překonat tuhle pověst muselo být náročné.

Náš tip: Spice Girls dnes a v době největší slávy: Vzpomínáte?

A ještě jednu věc jí nepokrytě závidíme (samozřejmě v nejlepším slova smyslu), a sice dokonalé manželství. Někdo z vás si možná myslí, že je to celé jedna velká póza, ale my jim to štěstí věříme. Chceme věřit. Líbí se nám, že David chodí na každou Victoriinu přehlídku a ona zase na jeho zápasy. Že společně s celou rodinou jezdí do Disneylandu nebo chodí na hřiště...

Zkrátka a dobře, od dob Spice Girls se mnohé změnilo a to, že Posh byla jen hloupá přezdívka, protože Victoria ve skutěčnosti  zase tak nafoukaná není. Mrkněte se na fotky, které dává na sociální sítě - ty vás o tom určitě přesvědčí.  

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:

Táňa Vilhelmová: Princezna, která si užívá své kluky

Ivana Chýlková slaví 50: A dál nosí tenisky i holinky

Do posilovny, do práce i na gala: Elegantní culík

reklama
reklama
reklama