reklama

Módní inspirace: Stylové svetry, díky kterým letos v zimě nezmrznete

I když je za nějaký čas už nebudeme chtít ani vidět, začátek zimy nám díky nim připadá nejen snesitelný, ale i stylový. Vždyť zachumlat se do hřejivého svetru je tak příjemné!

Prohlédnout grafiku
Foto: Other Stories

Bez svetru v zimě samozřejmě ani ránu! Ale bez jakého? Nosí se cardigany na knoflíky ve stylu 90. let, ale stále více se cení ruční práce. Sice vyžaduje velkou investici, ale zahřeje někdy víc než kabát a při správném ošetření vydrží bezmála celý život.

Svetr a džíny, dříve nudná uniforma, teď trendy záležitost. Samozřejmě, záleží na tom, jak se k této kombinaci postavíte. Například cardigan na knoflíky se nosí dovnitř vysokých džín, k tomu potřebujete kotníčkové boty a červenou rtěnku. Takhle to nosí nejen Pařížanky.

Některé módemanky nosí pod huňaté svetry jen sexy krajkové prádlo, které samozřejmě zůstává očím většiny ukryté.

Samozřejmě, objemné svetry se dají skvěle navrstvit s těmi tenčími, takže se zahřejete a ještě vypadáte skvěle. Pokud chcete působit jako umělecký objekt, vyberte si pletené pulovry ve stylu colorblock - tedy zářivé barvy.

Na jaké materiály se při výběru svetrů soustředit?

Hledejte co největší podíl těch přírodních: vlna, alpaka, kašmír, merino. A co nejméně akrylu či polyesteru. Nejenže svetry z levných umělých tkanin rychle ztratí tvar a přestanou vám prokazovat tím pádem službu, ale také se na nich dělají okamžitě žmolky.

Prohlédněte si galerii trendy svetrů, díky kterým nebudete ráno smutnit po vyhřáté posteli.

reklama
reklama