reklama

Historie stylu Zorky Hejdové: Co moderátorce nejvíc sluší?

Moderátorka Zorka Hejdová patří mezi nejsledovanější české hvězdy. Bývalá tvář Snídaně s Novou si získala mnoho fanynek i díky svým příspěvkům na Instagramu. Zorka se totiž z moderátorky stala také influencerkou a ráda sdílí své outfity. Její styl se během let rapidně měnil a nyní je mnohými považována za jednu z českých módních ikon.

Prohlédnout grafiku
Foto: Profimedia.cz

Jednatřicetiletá moderátorka Zorka Hejdová, rozená Kepková, která se do podvědomí diváků dostala především díky moderování ranního pořadu televize Nova s názvem Snídaně s Novou, už pár let patří mezi oblíbené influencerky. Na sociální síti Instagram ji momentálně sleduje 283 tisíc fanoušků, které zajímají její rodinné snímky, ale také fotky jejích outfitů. Manželka moderátora Míry Hejdy se netají tím, že miluje módu a luxusní kousky.

Styl Zorky Hejdové se během šesti let, které jsme zmapovali, radikálně změnil. Moderátorka přešla z barevných a vzorovaných kreací ke střídmějším barvám, nebojí se však sáhnout po nápaditém doplňku. Její outfity jsou často velmi hravé a rozhodně nejde o nudu.

To, jak se měnil její styl, najdete v naší grafice.

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama