reklama

Historie stylu Lucie Borhyové: Přešlapy a trumfy slavné moderátorky

Třiačtyřicetiletá Lucie Borhyová patří mezi naše nejoblíbenější a nejúspěšnější moderátorky. Slavnou se stala v roce 1999, kdy začala moderovat zprávy na komerční televizi Nova, a od té doby patří mezi nejpopulárnější celebrity českého showbyznysu. Jak se během let změnil její styl?

Prohlédnout grafiku
Foto: Profimedia.cz/ČTK

Třiačtyřicetiletá moderátorská hvězda Lucie Borhyová, která uvádí od roku 1999 Televizní noviny na televizi Nova a od roku 2005 také magazín Víkend, patří mezi neoblíbenější tváře českého showbyznysu.

Borhyová, kterou na Instagramu sleduje přes 130 tisíc fanoušků a fanynek, má své obdivovatele i mimo sociální sítě. Díky své slávě a sympatickému projevu je televizní stálicí.

Moderátorka nezůstala před kamerou jen u moderátorského pultu, zahrála si totiž například v seriálech Ulice či Ordinace v růžové zahradě 2 a také se v roce 2007 nebála přijmout nabídku zúčastnit se taneční show s názvem Bailando.

Vzhledem k tomu, že je moderátorka a dvojnásobná maminka stále na očích, řeší důkladně svůj vzhled a styl. Jak se v průběhu let změnilo oblékání slavné moderátorky? To najdete uvnitř naší grafiky.

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama