reklama
  • Wiki
  • Ordinace v růžové zahradě

Ordinace v růžové zahradě se stala divácky úspěšným seriálem TV Nova. V roce 2012 vstupuje pořad do 8. sezóny pod titulem Ordinace v růžové zahradě 2. Seriál mohou diváci sledovat v úterý a ve čtvrtek vždy po osmé hodině. Pořad patří k nejsledovanějším televize Nova. Scénáristé připravují napínavé zápletky plné emocí, zvratů a ovlivňují životy hlavních hrdinů.

Pro rok 2012 se v Ordinaci v růžové zahradě objeví nové postavy. Jednou z nich je MUDr. Jáchym Kalina v podání Lukáše Hejlíka a jeho sestra Linda Kalinová v podání Kateřiny Pechové. Dvojici doplní otec Gustav Kalina, jehož role se zhostí herec Petr Oliva. Kamenická nemocnice získá i novou sestřičku Tien, kterou hraje Ha Thanh Nguyenová.

V seriálu můžete vidět herce jako je Dana Morávková, Jan Šťastný, Radim Fiala, Sandra Nováková, Vladimír Kratina a mnoho dalších známých jmen.

Ordinace v růžové zahradě v číslech

Ordinaci sleduje průměrně 2 059 554 diváků v kategorii 15+. V cílové skupině 15 - 54 ji v loňské sezóně sledovalo 1 102 248 diváků. Nejvíce žen se dívalo na epizodu ze 7. prosince 2010. Nova získala ten den sledovanost 79, 37 procent.

V roce 2007 se seriál umístil v anketě TýTý na druhém místě v kategorii Nejoblíbenější seriál roku. Ten samý rok získal seriál první místo v anketě ANNO - nejoblíbenější pořad. V roce 2008 si v anketě ANNO 2008 podržel seriál svou pozici. V ten samý rok vyhrává i první místo v anketě TýTý 2008 v kategorii Seriál roku a Zlata Adamovská se stává druhou nejoblíbenější herečkou.

Postavy ze seriálu

V seriálu můžeme vidět rodinu Mázlů, kde se setkáme s Čestmírem, Magdou, Jakubem a teď i s malým Mikim. V 8. sérii zamíchá karty nový doktor Jáchym Kalina.

Dalším hvězdným párem je Běla Valšíková a Martin Jánský mezi kterými to stále jiskří. Dozví se Běla celou pravdu o Martinovi?

Osmá sezóna zamíchá osudem Dalibora Frynty, který ze seriálu odchází jeho kamarádem Otou Kovářem a Kateřinou Vránovou.

Spokojenou rodinku Tichých rozhodí malý Toník, který těžce snáší příchod své malé sestřičky. Uvidíme, jak si s tím Zdena a David Suchý poradí.

Neuvěřitelný trojúhelník tvoří Petr Hanák, Gábina Vajnerová a Filip Vajner. Je jen na Gábině, zda zůstane s otcem svého dítěte nebo přijme starostlivost a péči oddaného Filipa.

Seriálové postavy ještě doplňuje Lucie Nováková, majitelka baru, Darek a Lea Vágnerovi. V seriálu dále uvidíte i Babetu Trefnou, Jindřicha Valšíka a jeho novou ženu Chou.

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Související články

reklama
reklama
reklama