reklama

Holá kůže, zelená barva a prostřihy. Jaké plavky letos vynesou královny pláže?

Stejně jako příliv i trendy v plavkách přicházejí a odcházejí. Minulý rok jsme viděli vše od bikin ve stylu Barbiecore až po ty nejprůhlednější látky. Letos přinášejí návrháři plavek svěží siluety se zbrusu novými texturami a potisky, které vás přinutí si zarezervovat dovolenou na pláži. Jak lépe nastartovat příchod teplého počasí než kompletním osvěžením šatníku?

Prohlédnout grafiku
Foto: Shutterstock

Když už konečně vyměníte bundy za lehké halenky a teplé hucule za sandálky, budete pravděpodobně potřebovat i aktualizaci šuplíku s bikinami. 

Odborníci na módu předpokládají, že se letošní léto na pláži a u bazénu ponese ve znamení plavek jasné barvy a prim budou hrát detaily inspirované grunge stylem a smyslné siluety.

''Mezi největší trendy v plavkové nabídce pro tento rok patří rozhodně metalické odstíny, které skvěle kontrastují s opálenou pokožkou, flitry v odstínech top color trends of season 2023 (oranž, limetka, pink) i bikinové košíčky připomínající malou mořskou vílu. Maximalistky ocení i zdobení, ať už v podobě mašliček, pásků či řasení," vysvětluje návrhářka a stylistkaKamila Vodochodská, která nyní spolupracuje na kampani značky Orbit s názvem Colorfidence, která inspiruje k hrdému nošení barev.

Podívejte se do galerie a inspirujte se.

reklama
reklama
reklama