reklama

První looky z kolekce Kenzo x H&M jsou tady! Výrazné potisky, barvy a individualita

Podívejte se na ukázku z očekávané kolekce japonského návrháře s trvalým sídlem v Paříži, kterou navrhl speciálně pro známý módní řetězec.

Foto: Oliver Hadlee Pearch

První tři looky z kolekce Kenzo x H&M jsou tu! A protože značka Kenzo je známá barevnými kombinacemi a výraznými potisky, z nichž každý překypuje individualitou, nikoho rozhodně nepřekvapí, že stejné atributy definovaly i novou kolekci pro švédský módní řetězec. 

Lookbook stvořili různí umělci, mladí kreativci a aktivisté - tedy ne profesionální modelky a modelové, ale inspirativní mladí lidé, kteří svou tvorbou mluví ke své generaci. Kolekce bude dostupná ve více než 250 vybraných prodejnách H&M po celém světě a online od 3. listopadu - v České republice ji najdeme již tradičně v pasáži Myslbek na pražských Příkopech.

ISAMAYA FFRENCH (make-up artist, žijící v Londýně a členka Theo Adams Company) má na sobě: oversized koženou bundu s růžovou ovčí podšívkou, top s tygrovaným potiskem a legíny s vysokým pasem.

OKO EBOMBO (muzikant a umělec žijící v Paříži, frontman skupiny 19) má na sobě: parku s odnímatelným vzorovaným límcem, barevné tygrované džíny, polstrované žabky s tabi ponožkami. Tygrovanou čepici, potištěný tkaný šátek a tašku přes rameno.

AMY SALL (studentka a aktivistka žijící v New Yorku, zakladatelka SUNU: Journal of African Affairs, Critical Thought + Aesthetics) & JULIANA HUXTABLE (umělkyně, básnířka a DJ, 28, žijící v New Yorku) na sobě mají: topy s tygřím potiskem, legíny s vysokým pasem, černé kožené rukavice s růžovým logem a žakárové tygrované kozačky.

Janeček: Poklesli jsme ke zbabělosti a obětovali naše děti, zavření škol je šílené | Video: Michael Rozsypal
reklama
reklama
reklama