reklama

Od svůdných křivek, transgender po kypré modelky. Proměny krásy u Victoria's Secret

Ideál krásy se v poslední době nezaměřuje pouze na jeden typ žen. Nejkrásnější ženy světa už nemusí mít ideální míry, dlouhé nohy nebo husté vlasy až po ramena. Prostor dostávají i ženy “nedokonalé“. Podívejte se, jaké ženy se prošly pod hlavičkou slavné značky spodního prádla.

Fotbalistka Megan Rapinoeová, plus-size modelka Paloma Elsesserová a modelka Winnie Harlowová Prohlédnout grafiku
Fotbalistka Megan Rapinoeová, plus-size modelka Paloma Elsesserová a modelka Winnie Harlowová | Foto: Reuters

Svět modelingu se konečně mění k lepšímu a šanci dostávají i další typy žen. Na novou filozofii vsadila i nejznámější značka spodního prádla Victoria's Secret. Rozmanitost, odlišnost a jedinečnost, tak by se mohla charakterizovat nová éra modelingu. 

Představa, že existuje pouze jedna dokonalá velikost pro všechny, je ve skutečnosti velmi nereálná a velmi hluboce zakořeněná. Vzhledem k tomu, jak odlišní všichni jsme. Začarovanému kruhu dokonalosti nepomáhají ani sociální sítě, které propagují své filtry, které vám zvětší rty nebo odstraní nedokonalosti. 

Ve snaze znovu objevit svůj "zastaralý" obraz se i nejznámější značka spodního prádla Victoria's Secret rozloučila se svými dokonalými modelkami s mírami 90-60-90 a uvítala na palubě inkluzivnější tým, včetně transmodelky, britské plus-size modelky či fotbalistky.

reklama
reklama