reklama
 

Nejkrásnější andílci přehlídky Victoria´s Secret: Která modelka zářila nejvíc?

Minulý týden v New Yorku proběhla nejočekávanější přehlídka tohoto roku, přehlídka spodního prádla Victoria's Secret. Jak vypadali andílci na mole?

Prohlédnout grafiku
Foto: Profimedia

Vysportovaná štíhlá těla, obří vlasy, bílé úsměvy, to všechno zaručuje catwalk Victoria's Secret už od doby první přehlídky v roce 1995.

Dříve jsme obdivovali Gisele Bündchenovou a Tyru Banksovou, dnes mezi ty nejvýraznější modelky patří nejlépe placená modelka světa a příbuzná Kardashianových, Kendall Jennerová, její kamarádky Gigi a Bella Hadidovy nebo Elsa Hosková. 

Nečekejte nudu

Přehlídka Victoria's Secret je vždy spíše show než jen nudná přehlídka spodního prádla. Modelky rozdávají úsměvy a vzdušné polibky, tančí na živou hudbu a obecně jde o to se zkrátka bavit. Letos hudbu zajistily například zpěvačka Rita Ora nebo americké duo The Chainsmokers.

Krom klasiky modelky na mole taky předvedly kolaboraci Victoria's Secret a návrhářky Mary Katrantzou, která je známá svými divokými potisky. Ta pro Victoria's Secret vytvořila mini kolekci s názvem Floral Fantasy. Mluvilo se taky o  Else Hoskové, která oblékla letošní Fantasy Bra vytvořenou ze Swarovski diamantů v hodnotě přibližně jednoho milionu dolarů. A samozřejmě nikdo nespustil oči z Adriany Limy, která letos šla přehlídku Victoria's Secret naposledy. Rozhodla se s rolí andílka seknout a už spolupráci pro další rok neobnovit.

Za touto nádherou jsou totiž i pot a slzy. Postavu si modelky vždy musí náležitě vydřít v posilovně a úpravou jídelníčku. Podívejte se do galerie, jak to andílkům slušelo letos.

Mohlo by vás zajímat

reklama
reklama