reklama

Potíte se? Co nosit, aby to nebylo vidět

Koláče od potu v podpaží patří k pravidelným letním děsům. Jak se jim vyhnout?

Foto: Zara

Koláče od potu v podpaží patří k pravidelným letním děsům, a o to víc, pokud jsou venku už tři týdny téměř čtyřicetistupňová vedra. V takovou chvíli se potí každý, a kdo říká, že ne, ten už asi dávno zná triky, které vám teď chceme představit.

Našli jsme šest chytrých triků, díky nimž se můžete potit, jak chcete, ale vaše okolí si ničeho nevšimne, a vy tak budete za dámu za všech okolností.

Co tedy v tropickém počasí nosit?

1) Kimono styl

Základem jsou volné střihy a široké rukávy, které se vám nebudou lepit do podpaží. Kimono střih halenky ši šatů je proto naprosto ideální. Kimono na obrázku je z Marks & Spencer, cena k dispozici v obchodě.

2) Hluboké průstřihy

Tílka, ale i šaty, které mají hodně hluboké podpaží, jsou letos velkým trendem. Jestli nechcete chodit polonahá, oblékněte si pod ně jednoduchou podrpsenku nebo plavky, a můžete směle vyrazit. Toto tílko je značky Diesel a za 2799 korun ho prodává e-shop answear.cz.

3) Šaty s vázáním za krk

Další sázkou na jistotu jsou šaty se zavazováním za krk a s hlubokými zády, díky nimž se případné koláče v podpaží nemají kam obtisknout. Navíc čím více odhalené kůže, tím bude tropické počasí snesitelnější. Dlouhé pruhované šaty seženete v obchodech Zara za 1799 Kč.

4) Spadlá ramena

Topy se spadlými rameny opět patří mezi volné a vzdušné střihy, které v těchto dnech uvítáte. Navíc i kdyby k nějaké nehodě došlo, přes spadlá ramena nebude vidět. Tento krásný bílý top je z F&F za 369 korun.

5) Chytrý volán

Podobně fungují i vršky, kde vám ramena či horní část zakrývá volán. Ten spolehlivě skryje jakoukoli skvrnu od potu, kdyby se snad náhodou vyskytla. Podobně vás podrží třeba i halenky s širokými rukávy do zvonu či blůzy v pončo střihu. Elegantní top pudrové barvy koupíte v obchodech Mango za 799 Kč.

6) Černá barva

Zapomeňte na všechny ty povídačky o tom, že černá je na léto naprosto nevhodná, protože se do ní přece sluníčko odráží ze všech nejvíc. Asi je to pravda, jenže když je venku pětatřicet, bude vám horko úplně ve všem. A černá narozdíl od jakékoli jiné barvy alespoň schová všechny skvrny od potu.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:

Jak nosit džínové šortky, i když už vám dávno není 20

Pupínky: Zjistěte, co znamenají a zbavte se jich

Melanie slaví 50 let. Tady jsou její největší maléry v úřadu první dámy USA | Video: Reuters, Associated Press
reklama
reklama
reklama