reklama

Vánoční kalendář Chanel zákaznice naštval. Pár drobností a řada samolepek za 18 tisíc

"To musí být vtip," doufá Elise Harmonová, která právě rozbaluje jednu z krabiček adventního kalendáře značky Chanel. V produktu za zhruba 18 tisíc korun totiž našla už několikáté překvapení v podobě samolepek.

Adventní kalendář Chanel za 18 tisíc zákaznice rozčílil. Dostaly pár drobností a řadu samolepek | Video: Chanel

"Ne, další samolepky už vážně nepotřebuji," přidává se další influencerka vystupující pod přezdívkou A Heated Mess. Obě dámy a řada dalších byly z kalendáře zklamány.

"Směji se, protože tenhle sáček se v Chanelu normálně dává ke kosmetickým produktům. Dává se k němu zcela zdarma," vysvětluje svůj rozčarovaný smích jedna z dam, které balíčky rozbalují veřejně na sociálních sítích. 

Na kultovní značku se pak v komentářích u videí s milionovou sledovaností strhla vlna kritiky za to, že obsah kalendáře neodpovídá jeho ceně. V krabičkách se sice ukrývá několik pokladů, jako je například balení 35ml slavného parfému, rtěnka, lak na nehty, mýdlo, ale také řada drobností, které dojem spíš kazí. Nejčastěji se jedná právě o samolepky, ať už obyčejné, vypouklé, nebo textilní. 

Nutno dodat, že kultovní značka obsah svého produktu netajila a už na stránkách kalendáře přesně ukazuje, co se za produkty v malých krabičkách ukrývá. 

Chanel letos vydal speciální limitovanou edici ke stému výročí legendární vůně Chanel No. 5. Kalendář začíná symbolicky číslovkou 5 a končí číslem 31 jakožto odkaz na pařížskou adresu Rue De Chambord číslo 31, kde kdysi bydlela Coco Chanel.

Právě francouzská módní návrhářka uvedla v roce 1921 na trh parfém, který je dnes považován za nejslavnější vůni světa. Parfém tvoří více než 80 složek, hlavními jsou jasmín, růže, kosatec, ylang ylang, vanilka, ambra a santalový olej.

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama