reklama

Oblékni se do polštáře. Internetovou výzvu si užívají tisícovky žen

Aktuální výzva na sociálních sítích #pillowchallenge spočívá v tom, že si k tělu připevníte páskem polštář. Důležitý je pak ještě výraz, kterým by nositelka měla vytvořit dojem, že prezentuje nejnovější haute couture model z dílny třeba Vivienne Westwoodové. Sledujte, jak si výzvu užívají desítky tisíc lidí po celém světě. A jak to s holčičími výzvami už bývá, ve videu vás překvapí i pár mužů.

Oblékni se do polštáře. Internetovou výzvu si užívají tisícovky žen | Video: TikTok, Instagram, Twitter

Pokud si teď otevřete některou ze sociálních sítí, dost pravděpodobně tam narazíte na ženy (a některé odvážné muže) oblečené pouze do polštáře, přes který mají opasek. Vznikají tak pozoruhodné módní kreace, které řada dam doplňuje slunečními brýlemi, svéráznými pokrývkami hlavy nebo kabelkami.

"Nechtěla jsem, aby ten polštář na mě vypadal příliš sexy, třeba jako spodní prádlo, ale aby připomínal minišaty. Nakonec to vypadá fakt dobře a ten pásek to všechno drží krásně pohromadě, doslova," řekla pro časopis Vogue influencerka Brittany Xavierová, kterou na sociální síti TikTok sleduje přes 1,5 milionu lidí.

Podívejte se ve videu na sestřih těch nejzajímavějších polštářových výtvorů a nechte se inspirovat.

reklama
reklama
reklama