reklama

Největší módní událost Česka přinesla výstřednost i spoustu nositelných kousků

Možná máte někdy pocit, že módnímu světu nerozumíte, protože představuje samé bláznivé a extravagantní kreace, které nejsou pro každodenní nošení. Ale pražský týden módy ukázal, že čeští tvůrci navrhují i elegantní, nadčasové a především nositelné kousky.

Prohlédnout grafiku
Foto: archiv MBPFW

Jako již tradičně, i tento rok se od českých a slovenských návrhářů očekávalo téměř nemožné. Především něco, co zaujme a ohromí. Což se jim nakonec podařilo.

Podzimní edici pražského Mercedes-Benz Prague Fashion Weeku odstartoval v pátek večer již všem známý český návrhář Jakub Polanka, v sobotu své kreace předvedla full time diva Vanda Janda, která s přítomnými po své show oslavila své 26. narozeniny.

Neděle již byla plnější, den začali účastníci soutěže VAN GRAAF Junior Talent - Dominika Kozáková a Jan Smejkal, v podvečer následovala Technická univerzita v Liberci a Ateliér designu oděvu a obuvi. A víkend zakončil Michael Kovačik v hotelu Andaz Prague. 

V pondělí se představily návrhářky Denisa Dovala a Lucia Kürthi, stážista Vandy Jandy a Jana Černého Tobias Equipment a celý pražský Fashion Week zakončil Tomáš Němec.

Podívejte se do galerie na nejzajímavější modely.

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama