reklama

Nejkrásnější svatební šaty za poslední desetiletí. Slavné nevěsty volily jednoduchost

O velkolepé svatbě celebrit doprovázené okouzlující róbou, která bude inspirovat svatební trendy pro nadcházející roky, se mluví i několik následujících let. Podívejte se na modely, které na sobě ve svatební den měla Hailey Bieberová, vévodkyně z Cambridge či tenistka Serena Williamsová. Staly se nejvyhledávanějšími šaty za poslední dekádu.

Královská svatba prince Harryho a Meghan Markleové. Prohlédnout grafiku
Královská svatba prince Harryho a Meghan Markleové. | Foto: Reuters

Svatební sezona je v plném proudu. Od nadaných zpěváků a zpěvaček přes hvězdy Hollywoodu až po olympijské sportovce a sportovkyně se v posledním desetiletí rozhodla řada celebrit vyměnit své sliby v róbách, na které svět jen tak nezapomene.

Svatební róbu tenistky Sereny Williamsové, zpěvačky Gwen Stefani či herečky Hilary Duffové obdivovali fanoušci i fanynky po celém světě, což dokazuje i nedávný průzkum stránky Find Me a Gift. Ten zjišťoval, které svatební šaty celebrit byly na internetu za poslední desetiletí nejoblíbenější. 

Na seznamu se objevila i zpěvačka Ariana Grande, jež vsadila na odvážnější šaty se srdíčkovým výstřihem, odhalenými zády a vysokým rozparkem od Vera Wang, či Meghan Markleová v konzervativnějším stylu od Givenchy. Umístila se i budoucí anglická královna Kate Middletonová, která pro svou svatbu s princem Williamem zvolila na zakázku šité šaty od britské značky Alexander McQueen.

Podívejte se do galerie a připomeňte si ty nejkouzelnější svatební šaty za poslední desetiletí.

reklama
reklama
reklama