reklama

Nejstylovější plavky letošního léta. Budou vám slušet u moře i českého rybníku

I přes rozvolnění opatření si ještě řada z nás nedovede představit cestovat za mořem a prázdniny budeme trávit u rybníka nebo na chatě. I tak si ale můžeme dopřát alespoň nové plavky, které mohou dodat letošní neobvyklé dovolené punc příjemné výjimečnosti.

Prohlédnout grafiku
Foto: Reserved

Podle výzkumu amerického časopisu Glamour je 97 % žen nespokojeno se svým tělem. V létě tato frustrace stoupá, protože v horkých teplotách chtě nechtě ukazujeme víc kůže než obvykle. Z toho logicky vyplývá, že nákup plavek může být pro řadu z nás záležitostí spíš nepříjemnou.

Stačí se ale řídit několika jednoduchými radami a budete se cítit v plavkách sebevědoměji než kdy předtím. Jako první je třeba si uvědomit, že neexistuje něco jako "beach body", tedy tělo, se kterým se můžete vystavit na pláži. A to nejen proto, že kvůli riziku pandemie letos v létě cestování omezíme.

Ať už jsou vaše křivky jakékoliv, máte právo si v plavkách do sytosti užít pobyt na koupališti, u bazénu, rybníka či kdekoliv jinde.

Nejde o to, abyste svou postavu oblékali do specifických střihů koupacích úborů a tím vyhověli estetickým požadavkům. Je důležité, aby vám bylo v plavkách příjemně.

Jaký je osobní tip celebrit, aby na fotkách v plavkách vypadaly co nejlichotivěji? Nikdy nenosí kalhotky s nohavičkou, ale naopak takové, které jsou vysoce vykrojené. Opticky to totiž prodlouží nohy.

Prohlédněte si naši galerii, abyste se inspirovali těmi nejžhavějšími plavkovými trendy.

reklama
reklama