reklama

Nejlepší modely Lady Diany: Můžete je nosit i dnes

Prohlédnout galerii
Foto: Zdenka Tomis, Profimedia.cz

Dnes uplynulo přesně patnáct let od smrti princezny Diany. Její (aspoň zpočátku) pohádkový příběh s tragickým koncem je však nesmrtelný stejně jako její činy, které pomáhaly celému světu, nebo jako oblečení, které nosila. Bylo nadčasové, a neuvěřitelně moderní i na dnešní dobu.

Diana Francis Spencer vyznávala jednoduchou módu a milovala barvy. Nikdy je však příliš nekombinovala, raději sladila boty i doplňky do jednoho odstínu. I přesto, že byl její styl hodně minimalistický, černou barvu nosila jen zcela výjimečně.

Čtěte také: Kdo může za smrt Lady Diany: Byla zabita, nebo žije?

Na druhou stranu se nebála výrazných šperků, milovala především perly. Jak si její postavení žádalo, nosila především šaty velkých návrhářů jako Versace, Chanel, Escada či Dior, od něhož zbožňovala především kabelky. Snažila se však podporovat i méně známé britské autory.

Diana, která se po svatbě s princem Charlesem v roce 1981, stala princeznou z Walesu, vypadala elegantně za každých okolností - ať už se jednalo o oficiální královskou návštěvu, premiéru filmu, nákupy či charitativní procházku minovým polem.

Připomeňte si její nezapomenutelný styl a inspirujte se!

reklama
reklama
reklama