reklama

Její šatník byl kontroverzní. Módní přešlapy Trumpové řekly světu víc, než si myslela

Dosluhují americká první dáma proslula vedle svého muže především svými módními volbami. Některé byly velmi specifické a vzbuzovaly bouřlivé reakce veřejnosti. Podívejte, kterými outfity Trumpová šlápla vedle.

Prohlédnout grafiku
Foto: Profimedia.cz

Od chvíle, kdy se v lednu 2017 stala americkou první dámou, byly k Melanii Trumpové upírány zraky doslova celé zeměkoule. Bývalá slovinská modelka si přála být Jackie Kennedyovou - elegantní módní ikonou. Ačkoliv měla manželka Donalda Trumpa v tomto ohledu i několik hvězdných momentů, řada jejích outfitů působila přinejmenším ignorantsky.

Melania není zdaleka jedinou americkou první dámou, která kvůli oblečení čelila výrazné kritice veřejnosti. Michelle Obamová způsobila poprask, když nosila na oficiální příležitosti odhalené paže a odmítala punčocháče. V roce 2009 si také obula Lanvin tenisky na recepci, kterou pořádala americká potravinová banka. Nancy Reaganová si zase půjčovala oblečení a šperky od nejdražších návrhářů, aniž by jim za to jakkoliv platila, Mary Toddová Lincolnová si kupovala velmi nákladné plesové šaty během občanské války.

Ženy vysoce postavených politiků to zkrátka "schytávají" za nejrůznější přešlapy.

Jaké byly největší módní přešlapy Melanie Trumpové? Podívejte se do naší galerie.

Mohlo by Vás zajímat: Melania si v Japonsku libovala v luxusu

Melania si v Japonsku libovala v luxusu. Vynesla róby za statisíce | Video: Reuters, Associated Press
reklama
reklama
reklama