reklama

Strýcová ve stylu athleisure a jak vybrat tenisky. Česká televize uvede pořad o módě

Módní návrhářku Terezu Vu přivedla k šití její babička, která ji učila šít na stroji už v útlém dětství. Vystudovala na prestižní škole London College of Fashion a stala se z ní uznávaná návrhářka spodního prádla. Vychovává tři děti a od této soboty bude na České televizi provázet pořadem o módě, ve kterém na tenistce Barboře Strýcové ukáže i styl zvaný athleisure.

Móda s Terezou Vu: Barbora Strýcová a sportovní styl | Video: Česká televize

Módní návrhářka Tereza Vu už více než sedm let vyrábí přepychové spodní prádlo, které ženám dodává sebevědomí a pomáhá zlepšovat partnerské vztahy. Už tuto sobotu uvede v šest hodin večer na České televizi první díl nového pořadu Móda s Terezou Vu, který se zaměří na sportovní módu. 

Lifestylový magazín chce ukázat, jak může móda a oblečení pomáhat lidem při celkovém uplatnění v různých životních situacích a jak se dají módní trendy využít k podtržení vlastní osobnosti. "Módní a kvalitní oblečení nemusí být drahé, chce to jen trochu invence a věřit odborníkům," říká průvodkyně pořadem Tereza Vu, která v prvním díle představí například maratonce, trenéra a autora několika knih o běhání Miloše Škorpila. Ten radí, jaké tenisky nosit na běhání i na běžné nošení. 

Dalším hostem dílu bude také tenistka Barbora Strýcová, na které stylista Jan Pokorný ukáže, co je to styl athleisure. V dalších dílech Tereza Vu pak společně se známými osobnostmi a odborníky poradí, jak se obléct na rande, na ples nebo jak vypadat skvěle na svatbě.

reklama
reklama
reklama