reklama

Móda, kterou určuje TikTok. Načechrané peří, šátek, který zakryje jen to nejnutnější

Generaci Z stačilo pouhých pár měsíců k tomu, aby ovládla čínskou aplikaci TikTok, a stala se tak vážným hráčem v diktování trendů ze světa módy. Následujte jejich módní znalosti a pořiďte si virální oděv i vy.

TikTok udává módní trendy. Mezi nimi se objevuje načechrané peří jako součást šatů nebo trička. Šátek lze využít pro zakrytí horní části trupu. Prohlédnout grafiku
TikTok udává módní trendy. Mezi nimi se objevuje načechrané peří jako součást šatů nebo trička. Šátek lze využít pro zakrytí horní části trupu. | Foto: Shutterstock

TikTok je místem, kde se pobavíte nad vtipnými videi, najdete nové recepty, naučíte se různé kosmetické vychytávky a inspirujete se nejnovějšími módními trendy.

V době, kdy jsme kvůli pandemii museli zůstat doma, se čínská sociální síť TikTok stala prostorem pro sebevyjádření. Místem, kde se uživatelé mohli zapojit do tanečních výzev, zasmát se u zábavných videí či sdílet svůj osobní styl. Ten, kdo v tu dobu začal působit na TikToku a ukázal alespoň špetku kreativity či originality, proměnil svou zábavu v kariérní růst. Tak jako to udělal nejlépe oblékaný muž TikToku Wisdom Kaye, který má necelých osm milionů fanoušků a nyní spolupracuje s módními domy Balmain či Dior.

Aplikace TikTok je stále na vzestupu a nyní určuje i módní trendy. Podívejte se do galerie, které oděvy jsou na oblíbené aplikaci, která sdílí krátká videa, virální. 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama