reklama

Módní policie z pandemického Českého lva: Nevkus, špatně zvolená barva i decentnost

Jedna z nejdůležitějších lokálních společenských událostí proběhla lockdownu navzdory. Směli se jí zúčastnit jen nominovaní a předávající, kteří se předtím nechali otestovat. Žádné promenování se po červeném koberci ani následovný večírek se nekonaly.

Prohlédnout grafiku
Foto: Profimedia.cz

To, že se výroční, 28. ročník cen České filmové a televizní akademie mohl letos vůbec konat, je malý zázrak. Za současné složité epidemické situace by se dalo čekat, že ceny budou přeloženy na bezpečnější časy. Kdo byl tedy nejlépe oblečenou osobností Lvů za časů covidu?

Na jednu stranu měly celebrity velkou motivaci pořádně se na předávání cen vymódit, protože kdo ví, kdy se další společenská událost bude vůbec konat. Opačné stanovisko zaujala třeba nominovaná herečka Jenovéfa Boková, která se rozhodla z epidemických důvodů předávání nenavštívit vůbec. Na svém Instagramu pak sdílela vtipná stories, kde nejdřív ukázala šaty, které by si na Lvy vzala, a pak zdokumentovala svůj večer, který trávila ve vaně.

Komu to ale i za ztížených podmínek slušelo nejvíce? Prohlédněte si naši galerii.

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama