reklama

Móda na Met Gala: opeřená čelenka, koňská hlava i transgender hvězda Hollywoodu

Největší módní večer a událost, která spojuje módu, umění a charitu, je zpět. Opět to byla přehlídka dechberoucích rób, luxusních šperků, ale i bláznivých modelů včetně 3D koňské hlavy.

Billie Eilish a Kendall Jennerová. Prohlédnout grafiku
Billie Eilish a Kendall Jennerová. | Foto: Reuters

Po víc než roce se konečně mohl konat největší módní večer Met Gala, neboli Costume Institute Benefit. A dokonce hned s dvoudílnou výstavou o americké módě.

Jedna z největších událostí roku pro každého nadšence módy, kultury a umění opět proběhla v Metropolitním muzeu v New Yorku. Slavné osobnosti tak mohly opět vynést ty nejkrásnější róby a zároveň si prohlédnout architekturu i jedinečnou výstavu.

Každý ročník má módní událost své speciální téma, ze kterého následně vznikne trend oslovující celý svět. Letos se příznačným motivem stala americká móda. K večeru se už tradičně pojí i výstava, která byla nově rozdělena na dvě částí. První “In America: A Lexicon of Fashion” je k vidění už nyní a uctí 75. výročí kostýmního institutu. Druhá bude mít název “In America: An Anthology of Fashion” a návštěvníci se jí dočkají příští rok. 

Podívejte se do galerie na ty nejúchvatnější róby z červeného koberce. 

reklama
reklama
reklama