reklama

Módní policie českých celebrit: Oblečení od světového návrháře úspěch nezaručuje

K uvedení spolupráce módního domu Giambattista Valli pro řetězec H&M, se v pražském Martinickém paláci konala velká party, kam dorazily nejrůznější hvězdy a hvězdičky. Jak jim to slušelo? Když to shrneme, že když dva dělají totéž, není to totéž.

Prohlédnout grafiku
Foto: H&M

Už několik let za sebou každý rok švédský řetězec H&M uvede spolupráci se slavným módním domem. Vzpomenout můžeme na miláčka britské královské rodiny Erdema nebo loňské Moschino. Letošní kolekce s návrhářem Giambattistou Vallim přilákala celebrity jako vosy na med.

Okázalá a dramatická. Taková je tvorba návrháře, který pochází z Říma, jeho tvorba nese označení té nejvyšší krejčoviny - haute couture - a mezi jeho známé zákaznice patří Amal Clooneyová, Gwyneth Paltrowová, Ariana Grandeová nebo Kendall Jennerová, která byla také tváří celé spolupráce s H&M.

Z českých celebrit se na VIP večírek, kde jste si mohli v předprodeji modely koupit, dostavila nejen Monika Marešová se stylistou Filipem Vaňkem, ale také třeba Agáta Hanychová. Status módní ikony ale patřil Janě Plodkové.

Více se dozvíte v naší galerii.

reklama
reklama
reklama